Alte știri din fotbal
Gigi Becali i-a făcut o reverență în direct: „Cel mai inteligent analist! Ești tu, apoi restul!”
0
Csikszereda - UTA, duel cu implicații majore în lupta pentru play-off » Echipele de start
0
Unirea Slobozia - Farul, debut la gazde pentru Claudiu Niculescu
0
Elias Charalambous acuză arbitraje contra FCSB: „Astea nu mai sunt greșeli umane!”
0
Știri din fotbal internațional
AS Roma își poate pierde cei mai importanți fotbaliști » Vor să le taie jumătate din salariu
0
Manchester United - Tottenham, meciul zilei în Premier League » Drăgușin doar rezervă + echipele de start
0
Dorin Rotariu, prezentat la noua echipă: va fi coleg cu un român
2
Noul antrenor de la Pisa l-a scos din primul 11 pe Marius Marin » Internaționalul român a intrat pe final în meciul cu Verona
0
Lifestyle
I-au prins! Kim Kardashian se iubește cu unul dintre cei mai cunoscuți sportivi din lume
8
Fotomodelul care a câștigat 290.000 de euro doar urmărind meciurile de la Australian Open!
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
13
„Dezbrăcați în ger, legați de copaci, atârnați cu capul în jos, bătuți și ...
Libertatea
O campioană a României s-a îmbogățit cu banii de pe OnlyFans. Cândva nu-și ...
Adevărul
Ce poveste! Călugărița care dirija traficul în Italia e româncă și a jucat ...
GSP SPECIAL
De ce a izbucnit Bolojan când a fost întrebat cât costă ceasul de la mână. ...
Libertatea
Becali nu mai are bani pentru salarii si a vrut sa scape mai repede deei sa nu mai fie nevoit sa le plateasca salariile si in decembrie.
l-am ascultat pe argaseala cum a explicat despartirea de arturo si abel.n-am platit nici-o despagubire.e halucinanta declaratia.pai oameni buni respectivii n-au semnat niste contracte,n-au existat acolo clauze?mai reporteri de la gsp de ce nu i-ati pus o intrebare acestui argasit,jucatorii in cauza n-au semnat niste contracte,cu clauze ferme?ce ei au venit in ghencea pentru plimbare,pe prietenie?
eu cred ca lui dorinel ii trebuie timp sa faca ceva cu steaua,si fara sa plece capu la spusele lui becali nu are cum sa primesca acest timp.Cat despre Arthuro..nu pot spune ca e prea mare pierdere,a avut ocazia dar nu a avut talentu..:P
jegosilor am scris steoaia cu altceva
de parca am fi curiosi de steoaia careva !!!
pt toti suporterii, nu conteaza ce esti dinamovist ,stelist ,rapidist, craiovean ,timisorean,s.a.m.d. am o intrebare: de la revolutie aproape in fiecare an ne-au fost adusi jucatori straini umflati din punct de vedere fotbalistic,jucatori care au facut dus pe la 1 sau 2 echipe din occident,adusi cu surle si trimbite si culmea toti au plecat pe usa din dos ,sa fim sinceri: poate cineva din toti strainii adusi sa faca o echipa decenta care sa reziste in div.A? nu cred...
Stati asa oameni buni sa vedeti putere de atac diseara cu Dayro "Alifie" Muieno si care mai e p-acolo.Dorinele intra si tu pe teren k sa-ti iei si tu niste injuraturi k sa mai fie si altii injurati nu numai de Mutu si de Gigi "Ba" Becali.Oricum stofa de antrenor dak vrei,ia-ti de la croitorie.Esti praf.
cum cu cn???dayro,semedo,stancu,neaga(numa nu-i pe lista uefa)pedriel dak era trecut pe lista...pl voastra
HeyRup Goian parca e suspendat ...
Muntene , estu un gunoy ! A avut dreptate Porumboiu ala ! Cat despre lybidinosul de Becali , de mult nu mai am cuvinte ! Sa dea D-zeu ca ciobanul sa ajunga pe drumuri , sa-mi spele parbrizul la semafor !
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.