Comentarii (10)
Robin Green  •  11 Decembrie 2019, 19:25

Comentariu in linie cu cele despre nea jiji....totul pentru eroii machidoni de la romanika d'al de *** and haji...hahaha ...

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

Silviu Apostol  •  11 Decembrie 2019, 13:46

Sunteti *** de "***" sa-i laudati fiul ? Atat de bine a driblat incat era sa se impiedice ! Si din cauza voastra copilul asta nu are parte de o dezvoltare normala ! "Jurnalistii" lu' peste !

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

אנדרי גלסר  •  11 Decembrie 2019, 13:14

Ha ha ha ,

stormseeker  •  11 Decembrie 2019, 12:43

Nu faza serii ci faza anului si de ce nu a secolului. Nici nu stiu belgienii ce pierd. Daca n-ar fi marii jurnalisti dela GSP lumea n-ar sti ce jucator imens e Ianis.

Mihnea Ilie  •  11 Decembrie 2019, 12:13

Exceptional..sa reluam faza si de Revelion...waw...ce valori avem,campioni mondiali,nu gluma… Suntem niste prapaditi cu aere de smecheri..in aproape orice domeniu.

mal.  •  11 Decembrie 2019, 11:40

Mamăăăăă!!! Ce tare!!! Miștocăreală ieftină în stil românesc! Suntem de râsul lumii și spunem niște povești... faza serii, auzi prostie cât casa! La Liverpool cu Salzburg nu v-ați uitat? Nici 10 minute nu rezista micuțul hagigi la ritmul ăla! Vai de voi!

miguel_delpiero  •  11 Decembrie 2019, 11:38

La 0-4,a pierdut mingea și voi ați făcut din asta titlul de ziar.ati uitat sa scrieți k a fost declarat omul meciului. Sa va fie rușine, halal de ziariști fără decenta. Alexandru Baluță înscrie gol după gol în Cehia și nu ați scris un rand de el. În schimb pt Yanis k e băiatul "ragelui" scrieți și ca a terminat de băut tot lăpticul din biberon!

Enescu Maximilian  •  11 Decembrie 2019, 10:41

.....ce trist... incercam sa parem si noi ce ne-am dori de fapt... jucatori...nu " nulități" !!!????????????

Razvan Claudiu  •  11 Decembrie 2019, 10:39
Postat de valyomanyd pe 11 Decembrie 2019, 10:32

Da scorul, scorul, cat a fost scorul ?..:)))))

Si tu acum!

valyomanyd  •  11 Decembrie 2019, 10:32

Da scorul, scorul, cat a fost scorul ?..:)))))