Alte știri din fotbal
5 lucruri care nu s-au văzut la TV la Farul - Dinamo Care este a fost întrebarea-surpriză primită de președintele lui Dinamo
0
Învins de Dinamo, Ianis Zicu a răbufnit: „Urât! Ăsta e cuvântul”
0
A depus armele, după Farul - Dinamo, și a numit cele două favorite la titlu: „Noi nu mai avem nicio șansă”
0
Kennedy Boateng a dat o „dublă” la Ovidiu, apoi a oferit declarația serii
0
Știri din fotbal internațional
Inter - Torino 2-1 » Echipa lui Cristi Chivu, prima semifinalistă în Cupa Italiei
2
Arsenal - Manchester City, cu trofeul pe masă » „Cetățenii” s-au calificat fără emoții în finala Cupei Ligii
0
Isterie la sosirea lui N'Golo Kante la Fenerbahce!
0
Istorie în UEFA Youth League: 50.000 de oameni au venit la meciul cu Inter!
3
Lifestyle
I-au prins! Kim Kardashian se iubește cu unul dintre cei mai cunoscuți sportivi din lume
7
Fotomodelul care a câștigat 290.000 de euro doar urmărind meciurile de la Australian Open!
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
13
Ce tablouri a pictat Ion Nicola, românul care schimba mesaje cu infractorul ...
Libertatea
Un nou indicator rutier a apărut pe șoselele din România: șoferii, ...
Adevărul
Fostul arbitru din Liga 1 spune că a „zguduit” Bursa de Valori: „Am o avere ...
GSP SPECIAL
Rusia amenință fără teamă că va ataca orice soldat NATO care va ajunge în ...
Libertatea
Sa inteleg bine...avem atatea echipe calificate in runda urmatoare ceea ce ar trebui sa ne bucure, poate reusesc inca o performanta, ca la anul sa avem si mai multe sanse in afara granitelor...si suporterii de invidie se injura intre ei? si va numiti romani? vreti in afara tarii, in occident...chiar credeti ca ei fac asta? lumea clar ca rade si va rade de noi...ati dormi mai linistit daca v-ati bucura pt toate rezultatele, chiar si cele marunte! e fotbal, e joc! de ceea ce v-ati bucurat din copilarie! felicitari tuturor echipelor, performanta frumoasa! :)
:))))))))
Acest individ isi continua zilnic campania anti Steaua . Stai calm clona nu te crede nimeni stelist .Zilnic reciti aceasta strofa , repetata obsesiv compulsive si nu ai treaba pe forum cu fotbalul ci doar duci o campanie anti Steaua . Cine presteaza non stop pe forum gratis astfel de activitate ? Cine repeta obsesiv si invariabil un singur mesaj antistelist ? O sa raspunzi in penal si civil pentru denigrarile zilnice aduse clubului Steaua Bucuresti . Gazeta Sporturilor treaba sa baneze acest individ si tăvălugul mesajelor zilnice continand mesaje deocheate si denigratoare, de mult ori folosind un limbaj injurios, violent sau expresii denigratoare, si obscenitati. BANATI ACEST INDI
daca eu sunt antistelist sa-ti moara toata familia in fata ta.
Clona isi continua campania zilnica anti Steaua . Stai calm clona nu te crede nimeni stelist .Zilnic reciti aceasta strofa , repetata obsesiv compulsiv, nu ai treaba pe forum cu fotbalul ci doar duci o campanie antis Steaua . Cine presteaza non stop pe forum gratis asa activitate ? Cine repeta obsesiv si invariabil un singur mesaj antistelist ?
Din nou judecata din cauza unui cocalar cizelat, care are impresia ca poate face orice si cu oricine, considerand toata tzara asta e cutia lui de carton. Chiar daca Steaua era in scadere de forma si de rezultate, tare fericit am fost cand te-a dat Becali afara din Ghencea. Sper sa se intample si a doua oara. Manager de DOI LEI cu aere de mare smecher. Smechere, d-astea (ca sa vorbesc pe limba ta) o sa mai faci, dar gandeste ca intr-o buna zi o sa dai peste cineva care n-o sa te mai trimita la Nyon, ci la spital. Un produs, de cea mai proasta calitate, a fotbalului romanesc, a carui prezenta a fost pur intamplatoare si fara merite deosebite, in anumite perioade de succes ale Stelei.
Da ma era si el infractor dar nu de teapa lui Mustata. Am spus ca nu sunt de acord in totalitate cu ce facea insa atunci Steaua avea galerie, ca despre asta vb. De aceea am si pus acel link. Jean Pavel a fost impotriva ciobanului...pana la un punct, din pacate.
Ca un copil de 12 ani care a fost prins la furat corcoduse in curtea vecinului ! L-a certat bunica ! MM un barbat(?) de varsta ta,cu functia ta la un asa club,cu pretentiile si orgoliile tale nu asa raspunde.Daca ai onoare si regreti ceva din tot acest episod incepand de la faptul ca nu cunosti nici macar prevederile UEFA referitoare la comunicarea cu presa de parca n-ai fi la Steaua ci la Damila Maciuca pur si simplu demisionezi,faci pasul inapoi macar un an inveti cum se comunica cui presa,cu suporterii,cu impresarii,cu alti conducatori de cluburi etc dupa care mai vedem.Asa nu se mai poate.Comporta-te ca un adult si nu ca un mic golanas de cartier !
Proasta natie de oameni astia cu totele lor.
Nu pot aproba ceea ce a făcut MM, cu toate că multora le-a ajuns de "ştirile sportive" ale trusturilor de presă. Sper să-l demită sau să-l treacă în anonimat, să văd ce "ştiri" vor mai debita "jurnaliştii"
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.