Comentarii (108)
 •  09 Aprilie 2008, 19:00

ce meci ce atmosfera ce FOTBALISTI FOTBALISTI merita sa traiesti pt asa ceva.FELICITARI de 10000000000000 de ori felicitari

•  09 Aprilie 2008, 17:23

Mai bine ca nu s-au calificat 11 fotbalisti, decat sa nu se fi calificat 41.000 de fani unici. In semininale:man utd, barca, chelsea si LIVERPOOL+41.000 de suporteri ireali!

•  09 Aprilie 2008, 16:24

asta insemna eficacitate

•  09 Aprilie 2008, 15:17

Liverpool a tras de timp - adu-ti aminte ca era la un moment dat un aut cand nu se mai gasea mingea. Iar despre golurile lui Liverpool ce pot sa zic - una bucata corner, una bucata 11 m si 2 bucati mingii lungi spre varfuri! Pantru suturi pe poarta, 4 goluri!

•  09 Aprilie 2008, 15:15

pt .eu ai uitat cum stateau in ultimele minute la cotul terenului incercau sa scoata corner sau in out???????

•  09 Aprilie 2008, 14:52

De cate ori i-ati vazut pe Liverpool tragand de timp si tavalindu-se pe jos in cele 10 minute care s-au mai jucat dupa golul de 3-2? Aveau tot interesul sa omoare jocul si nu au facut-o. Ca sa nu mai zic ca la 2-1 pt. ei atacau cu toata echipa (Arsenal a egalat pe un contraatac in care aproape toate echipa lui Liverpool era in careul advers). Vizionare placuta la Divizia A. sau Liga1... cum s-o chema ea acuma.

•  09 Aprilie 2008, 14:49

@dkhazkhk: E cumplit sa te uiti la un meci si sa nu intelegi nimic din el, nu-i asa? Sau esti prea prost ca sa-ti dai seama de asta? Arsenal a dominat fix 20 de minute dupa deschiderea scorului. Dupa egalare practic nu a mai existat. Sa-ti amintesc ca golul de 2-2 a fost dat pe contraatac, cand Liverpool era (la 2-1) CALIFICATA SI NU AVEA NICIUN INTERES SA ATACE? Acu' ce sa-i faci daca Arsenal e echipa slaba si reuseste performanta sa ia 2 boabe cand mai avea 6 minute pana la final.

•  09 Aprilie 2008, 14:39

daca are cineva habar cum imi pot procura bilet la finala UCL sa imi dea si mie pe mess sau pe mail [email protected] ... multumesc anticipat

•  09 Aprilie 2008, 14:27

Wanger si Toure critica arbitrajul, iar presa din Anglia a catalogat penaltyul din min 86 drept "controversat". Asa ca ideea ca "la altii e bine, la noi e nasol" e (uneori) gresita. Nu uitati ca presa din Anglia e mult mai rea decat presa din Romania!

•  09 Aprilie 2008, 14:19

superb meci! de cand cu scandalul rapid-steaua m-am hotarat sa las deoparte camp. romanesc..e clar, aici la noi nu se joaca fotbal dupa ce am vazut aseara! imi pare rau de arsenal, ajucat extraordinar dar liverpool a avut sange rece! remember: marile batalii ale istoriei au fost castigate datorita strategiei, rar datorita inflacararii..poate exagerez anglia merita locul!!!!!!!1 cel mai frumos campionat din lume la ora actuala!