Alte știri din fotbal
Echipele de start în FC Bihor - FC Voluntari, al doilea meci de play-off în Liga 2 » Programul complet al rundei
11
Mircea Lucescu a suferit un infarct miocardic acut! Declarațiile managerului de la Universitar
33
Iuliu Mureșan explică situația financiară de la CFR Cluj: „S-a plătit tot ce trebuia! Să țineți cont de ceva”
2
Rusescu îi spune unui fotbalist de la FCSB să plece: „Are calitate, dar...”
0
Știri din fotbal internațional
Decizie drastică la Chelsea » Starul echipei a fost exclus din lot pentru declarațiile despre viitorul său
0
Gattuso a demisionat de la naționala Italiei! » Primele declarații
1
Leicester a contestat depunctarea de 6 puncte, dar riscă o pedeapsă mai severă
0
Juventus își vinde jucătorul cu 60 de milioane de euro și vrea să îl aducă pe starul lui Real Madrid
0
Lifestyle
Un studiu îmbucurător: obiceiul simplu prin care se reduce riscul de demență sau Alzheimer
0
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
5
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
8
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Mircea Lucescu a făcut infarct chiar înainte să fie externat și este în ...
Libertatea
Cutremur la Pentagon în plin război cu Iranul: șeful Armatei SUA, forțat de ...
Adevărul
Cum s-au antrenat astronauții din misiunea Artemis II spre Lună: ce este ...
GSP SPECIAL
50 de lei kilogramul de roșii extratimpurii: dar în spatele prețului ...
Libertatea
Nu am nimic de ascuns! In 7 mai 1986, am ajuns la 1 ora dupa meci la aeroport si am stat acolo, non-stop, 30 de ore! Intre 1977-1989 am fost lider in galeria stelei peste politehnisti! Am vazut fotbal de mare calitate, nu labagii de azi!
Eu unul zadkiel , m-a intrecut ! :))
sundancekid1915 Comentarii: 1522 TRIMITE-I MESAJ PROFIL 28 Septembrie 2011, 00:20 | CITEAZA 0 Postat de pe 28 Septembrie 2011, 00:23 Nu dupa mata! Bai timisorene lasa-i dra.cu pe sarantocii astia parazitii societatii.. Eu am iesit ..SA AI O ZI BUNA CAMARAD !! ___________________________________________ Pai uite ce a zis handicapatul de serviciu , ca esti timisorean.
Daca ai ajuns sa faci polemici cu astia:)))
Imperator nu are cum sa te bata nimeni la jocul tau preferat , scrisul pe net. Cred ca nu ai auzit de Noua Dreapta.
Bucurestean! Asoc 21 dec 1989 este numai de bucuresteni, ce esti greu de cap?!
Nu am inteles nimic ca nici tu nu stii cu s-o mai intorci , ori esti timisorean ori bucurestean de origine ?
Pe 21 au iesit vre-o 2000 de bucuresteni, pt Timisoara! Acum ai inteles!? Si nu credeam noi astia 2000 de bucuresteni, ca pica Ceasca pe 22! Noi asteptam dimineata de 22 sa ne ridice Securitatea de acasa, la fel ca pe brasovenii din '87!
Pfuiiii mai esti si din Timisoara , ma faci de rusine naibii cu simtomele tale , mai fa si tu pauze nu zilnic doar politica.
Moflea e gunoierul de sundancekid1915 , iar astea cu legionarii le stiu de pe timpul lui Ceasca , iar azi nu mai ajuta cu nimic , reinviati Garda de Fier daca sunteti asa de tari , nu doar aici pe NET !
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.