Alte știri din fotbal
David Matei, „campionul U21”: „Ne gândim la Liga Campionilor”
0
Mario Felgueiras: „Ei doi ar trebui să zică cum se lucreaza la noi”
0
Valentin Mihăilă s-a bucurat alături de Mihai Rotaru la eventul Craiovei: „La anul să joace în Liga Campionilor”
0
Cristiano Bergodi explică eșecul usturător din meciul de titlu: „Nu ar fi corect”
0
Știri din fotbal internațional
PAOK a ratat și Liga Campionilor » Final amar de sezon pentru Răzvan Lucescu
1
Final în meciurile românilor din penultima etapă din La Liga: cum arată lupta pentru cupele europene
0
West Ham, cu un picior în Championship » Tottenham e la mâna ei pentru menținerea în Premier League
0
Moment incredibil! Neymar s-a umplut de nervi, după ce a fost schimbat din greșeala arbitrului
0
Lifestyle
„Yoga, meditație, plus liniștea naturii” » Partenera internaționalului „tricolor” a găsit o oază în afara României
13
„El Peque” s-a căsătorit cu „cea mai frumoasă femeie de pe planetă”
9
Mașina comunistă va avea un nou model după o pauză de 50 de ani » Au copiat Dacia: imagini în premieră
3
Nuntă de lux la FCSB! Cerere spectaculoasă pe plaja din Zanzibar, căsătorie în orașul natal din România
15
Un pensionar din Neamț a prins 9 pești și acum este cercetat penal
Libertatea
NYT: Israelul ar fi investit milioane de euro pentru a-și crește influența ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Prezentatoarea care a anunțat punctele acordate de juriul din Republica ...
Libertatea
Nu cred ca exista meci in care arbitrul Hategan sa nu se balbaie in luarea deciziilor. A facut praf zeci de meciuri in campionatul intern si afara la fel. Poate dupa ultima isprava ii mai da si UEFA o pauza. Nu de alta da incepe play-offul si CFR-ul are mare nevoie de ajutor,ca n-o sa poata Istvan Kovacs sa arbitreze 10 partide!
Acum se lumineaza si Europa despre "calitatile" lui Hategan-un arbitru cu mari probleme in a lua decizii corecte la fazele din careul de 16 metri.A nu uita ce nenorocire a facut in trecut la Irlanda N-Elvetia!Trebuie scos din arbitrajul european macar pentru un sezon.Sa arbitreze numai in tara si numai meciurile FCSB!
Ori esti orb, ori prost! Ori amandoua...
Lasa ca va fi delegat la Sepsi - Fcsb , isi indreapta acolo greselile, cu penalty-uri si goluri validate.
UEFA nu ne vrea în Champions League? Lasă că vi-l dăm pe Hațegan și pe Șovre. Și mai avem câțiva pe care îi pregătim intens, să vezi ce mai rămâne din competiția asta.
dar ce bine stam la comentatorii de pe gsp.ro...
Asta e se mai întâmplă el a mai gresit nasol si la barajul Elvetia-irlanda de Nord acolo a fost eroare mare pt ca s a calificat Elvetia si datorita greșelii lui
Arbitrajul romanesc este ingrozitor! Arbitrii romani sunt foarte slabi! Cei mai slabi!
La golul anulat lui Dortmund a fost joc periculos fara doar si poate, atacantul a intrat cu talpa inainte chiar daca a lovit prima data mingea. Deci decizie corecta.
O stire pentru gsp in premiera sa faca si ei un articol. La sfarsitul meciului Hategan i a cerut lui Halland un autograf semnat pe cartonas.:))) Cica ar fi fost pt tusier dar asa ceva nu se face!!! Cat de penibil!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.