Alte știri din fotbal
Oribil! Denis Alibec a înjurat copiii Chindiei după remiza de la Târgoviște: „Duceți-vă-n p**a mea”
0
El este alesul lui Kyros Vassaras pentru semifinala barajului FCSB - FC Botoșani
0
Florin Gardoș a ieșit la atac după Chindia - Farul: „M-am uitat pe reluări”
0
I-a activat clauza lui Marius Coman! Ce se întâmplă cu atacantul care în martie era convocat la națională
0
Știri din fotbal internațional
Bayern - Stuttgart, finala Cupei Germaniei
0
Otto Hindrich a ratat calificarea în Conference League din cauza unui „gol indirect” marcat în minutul 90+7
0
Istorie pe Wembley! Au promovat în Premier League cu un gol marcat în minutul 90+5
0
Diego Simeone: „El este cel mai bun antrenor la ora actuală”
0
Lifestyle
Fosta acționarului de la Dinamo, la Festivalul de la Cannes: „6 ani împreună au fost foarte grei”
2
Ramona Olaru, vedeta Antenei, antrenament neobișnuit » Antrenorul a rămas surprins: „Dă bine?”
6
A fost căsătorită cu Ioan Timofte, s-a iubit cu Adrian Cristea, acum face afaceri în SUA: „Vorbim despre miliardari din toate colțurile lumii”
12
Cum a ales Vinicius Junior să oficializeze despărțirea de iubita lui » Virginia posta fix în acel moment o fotografie provocatoare
8
„Timpul nu este de partea Rusiei”: pierderile de pe front și economia apăsă ...
Libertatea
Criza politică din România a stricat planul Budapestei privind gazul din ...
Adevărul
O decizie definitivă a Curții de Apel București produce panică la FRF: ...
GSP SPECIAL
CEO-ul unui mare grup de companii compară situația din România cu criza din ...
Libertatea
Bai Adriene, citeste ba elucubratiile insolventilor: inginerul, avocatul, consecventul, numai oameni de stiinta. Plebea trebuie sa fie foarte atenta la axiomele emise de catre acesti neofilosofi. Copos, Borcea, Netoiu, fratii Becali niste parnaiasi ajunsi acolo unde le este locul, avand in vedere ca nu i -au ascultat
sunteti atat de siguri ca maribor joaca cu celtic in play-off?! www.allenatore.info
sint accesibili bulgharii.... le dam 4 boabe
Eu zic ca e bine si asa. Daca trecem, si eu asa cred ca va fi in ciuda faptului ca IAR am picat cu cel mai greu adversar posibil, atunci putem sa spunem ca meritam sa jucam in grupele UCL si chiar avem sanse sa facem ceva puncte. Daca nu trecem... care-i problema? E vreun stelist care se supara ca nu jucam in UCL? Nu cred. E simplu: daca nu treci de Ludogorets, inseamna ca ai fi fost spulberat prin UCL de alte echipe MULT mai bune. Deci mai bine asa. Multi chiar isi doreau grupele UEL, acolo avem sanse bune la primele 2 locuri.
foarte multi prhhostii aici ,doamne miluieste aleluia
Nu te mai agita. Iti imaginezi ce se intampla daca se calificau ei de atatea ori? Nu mai zic ca ei rad de faptul ca ne-a eliminat Middlesbrough, intr-o semifinala de cupa europeana :)) iti dai seama cat de inteligenti sunt :)
Sincer, imi pare rau ca marea echipa minimao, pri reprezentantul sau cel mai de seama, patronul Negoitza, a hotarat ca este mai intelept sa nu participe cativa ani in cupele europene. In acest fel noi, consumatorii de fotbal, am fost privati de privilegiul de a urmari la lucru port drapelul fotbalului romanesc. Serios:))
Pai preliminariile duc o nationala catre turnee finale:). Romania in schimb este campioana amicalelor, daca acestea ar conta am fi mereu acolo.
Ok.......hai sa o lasam asa.....cand o sa ajungeti si voi acolo,o zic fara rautate sau bustrat,si faceti mai mult,atunci o sa va dau dreptate.....pana atunci insa,asa prost si vai mama noastra,noi suntem acolo,ne facem de ras si tot ce vrei.........asta este,atat putem!!!!! Cine poate mai mult,sa faca!!Nu sa stea acasa.........
ludogoretz ? poate cernomoretz ! cine mai sunt si astia ? favoriti ? astia ? cu Steaua galaxiei ? hai bai,.. domnilor..))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.