Alte știri din fotbal
A semnat! Ronaldo Deaconu s-a transferat la echipa care vrea să ia pe sus Liga 1 în sezonul viitor
0
Farul - Dinamo » Echipele de start: pe cine mizează Zicu și Kopic
2
Mesaj de mobilizare generală cu 50 de zile înainte de „iadul” de la Istanbul: „Putem trece oceanul!”
0
Prima reacție după demitere + Dezvăluiri uluitoare pentru prima ligă: „Unii jucători au cerut să plece!”
1
Știri din fotbal internațional
Un înalt oficial european îi răspunde dur lui Gianni Infantino, care a deschis ușa Rusiei: „Cartonaș galben pentru FIFA!”
0
Pariul câștigat de președintele lui Inter cu Cristi Chivu: „Suntem unicii în Serie A! Un semn de curaj și eficiență”
0
Inter - Torino, pentru un loc în semifinalele Cupei Italiei
1
Manchester City - Newcastle, duel în returul semifinalei Cupei Ligii Angliei
0
Lifestyle
I-au prins! Kim Kardashian se iubește cu unul dintre cei mai cunoscuți sportivi din lume
7
Fotomodelul care a câștigat 290.000 de euro doar urmărind meciurile de la Australian Open!
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
13
Ce tablouri a pictat Ion Nicola, românul care schimba mesaje cu infractorul ...
Libertatea
Răzvrătire fiscală în localitatea unde a început Răscoala de la 1907. ...
Adevărul
Fostul arbitru din Liga 1 spune că a „zguduit” Bursa de Valori: „Am o avere ...
GSP SPECIAL
Rusia amenință fără teamă că va ataca orice soldat NATO care va ajunge în ...
Libertatea
Harap kutya?Ai vrea tu...
9 luni!
tare asta !
Mureeee cfr!
te bagi ca supozitorul in rect cosmin muila!
de alpin mai stiti ceva?:)) ca vad ca lali gabor palariosu` cezarica e prezent la datorie, da` ala cre-ca a decedat! de abia astept sa foo them ungurii sambata, apropo stie cineva cat timp tine o unguroaica ca catoo in ea?
Dute si impinge vagoane...
Doi betivani cu aripi. Ha.
intrebare pentru gsp, am citit pe site-ul suporterilor legiei ://legionisci.com/ ca au luat penalizare de la uefa petru torte in meciul cu new saints si vor juca cu stadionul inchis in meciul cu steaua, e o gluma sau e adevarat?
Dinamovistilor de ce "A-TI" venit sa comentati aici ?:))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.