INTERNATIONAL » LIGA CAMPIONILOR » OLYMPIQUE LYON - STEAUA, AZI, ORA 21:45 PRO TV ŞI LIVETEXT PE GSP.RO
Alte știri din fotbal
FRF a amendat Csikszereda, două cluburi mari din Ungaria vor să o plătească: „Este inaccectabil”
0
Pleacă Denis Alibec! Jucătorul s-a înțeles cu noua echipă » Gigi Becali confirmă mutarea
14
Lovitură pentru Farul » Unul dintre titularii lui Zicu s-a accidentat înaintea meciurilor decisive!
0
Pavel Badea și-a făcut calculele pentru titlu: „Nu mi-e frică de Rapid și Dinamo!” » Avertisment din interiorul echipei: „S-au pierdut șanse imense”
2
Știri din fotbal internațional
Cum văd turcii remiza dintre FCSB și Fenerbahce: „Puteau marca două goluri”
0
Două anunțuri importante la FCSB: „El intră duminică, el debutează cu Botoșani”
0
Cei doi remarcați ai lui MM Stoica la egalul cu Fenerbahce: „I-am spus și patronului: el merită să joace!”
0
Ștefan Târnovanu se ia de ultrașii din Peluza Nord: „Banner la mișto” + Reacție după ce Becali l-a scos din poartă: „Domnul patron a venit la bază...”
0
Lifestyle
Nu e glumă! Iubita numărului 9 ATP a câștigat mai mulți bani decât tenismenul la Australian Open
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
11
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
„Creierul șoferului n-a mai ținut cont de TIR”. De ce e improbabil ca „lane ...
Libertatea
Banii ținuți la saltea își pierd din valoare. Cum îi poți proteja de ...
Adevărul
Locul unde „Pantera” Daniel Pancu este la loc de cinste, iar Mircea Lucescu ...
GSP SPECIAL
„Trebuia să îl fac pe soțul ei să o părăsească pentru a putea rămâne cu ...
Libertatea
Pt Steaua, la ora actuala Nicolita e foarte bun; Face ambele faze, pune presiune pe adversari si de multe ori castiga baloane nesperate; E adevarat ca face si niste gafe monumentale, dar asta este NIMENI NU ESTE PERFECT.
Trebuie evitate de spectatori ca da cu ele direct in tribuna =))
Ei habar n-au ca Nicolita nu joaca diseara. Va fi un alt Nicolita. Fricos, cu centrari in aut, cu alunecari fara balon, cu faulturi la limita eliminarii, cu figura aia din DISPERATII dupa ce-si da autogol... M-am saturat de 'totul sau nimic' cand regula e NIMIC.
acest beckam al romaniei...
ha buna gluma!!! Nicolita ala periculosu la centrari... e praf bai frate, cel putin la centrarile din actiune!!!
bine tu ruptu ...chiar asa ce sunt alea CORNE ? =)))) lol GSP
ce sunt alea corne?
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.