Alte știri din fotbal
„Începe haosul la club!” » Jucătorii s-au săturat și depun notificări împotriva echipei calificate în Europa
0
Assad Al-Hamlawi, pe lista unei echipe de Champions League » Ce sumă li se oferă oltenilor pentru transferul său
0
Valeriu Iftime, exploziv înaintea barajului cu FCSB: „Dacă dăm o lăutărească, s-ar putea să mă bată. La fotbal s-ar putea să îi batem”
0
Dorin Goian și-a găsit urmașul: „Va face cuplu cu Drăgușin”
0
Știri din fotbal internațional
A intrat în istoria Premier League! Puștiul lui Arsenal a doborât recordul lui Phil Foden după titlul câștigat de „tunari”
0
Erling Haaland, promisiune pentru sezonul următor: „O eternitate!”
0
Cursă în doi pentru postul de selecționer al Italiei » Cine a devenit noul favorit al Federației și ce avantaje are!
0
Fabrizio Romano scrie despre Cristi Chivu: „Semnează până la sfârșitul lunii”
0
Lifestyle
Cum a ales Vinicius Junior să oficializeze despărțirea de iubita lui: „Îți mulțumesc pentru tot”
8
Laila, iubita-fotomodel a lui Sinner, la momentul mărturisirilor: „Complimentul favorit? Când cineva îmi spune asta”
0
Trend ȘOCANT în Coreea de Sud! Ce au remarcat privitorii la femeile din tribune
2
„Yoga, meditație, plus liniștea naturii” » Partenera internaționalului „tricolor” a găsit o oază în afara României
18
Gaură de peste 100.000.000 de lei la Tarom: Radu Miruță a blocat bugetul ...
Libertatea
Pericolul ascuns din vacanțele în Egipt. Cazul fetiței care a murit după un ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Medicul Dorel Săndesc, condamnat definitiv la închisoare cu suspendare. ...
Libertatea
Am ajuns sa respectam violatorii si criminalii si sa l omoram pe unul care a zis o culoare!!!!
Halal presa din Romania !Rusine ! Pe Neymar,il doare la basca de negrii si de Romania!Stie ca sunt camerele pe el si profita !
Hai bai frate ca a *** lumea,chiar trebuie sa suportam prostiile astea?
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Într-un cuvant: circ.
Ce teatru ieftin. Nu am timp sa caut, dar se pare ca are multe mesaje anti-witte...nu zic alb ca poate nu-mi este publicat mesajul. Unul dintre astia care plânge cel mai tare. Cica din cauza asta nu a vrut el sa joace în Italia. Nici nu mai stiu cum îl cheama. Ceva cu B...B si nume si prenume. Sincer nu stiu, si nu am chef sa caut. Cine se pricepe si are timp sa caute pe instagram daca doreste.
Si-a stapanit cu greu emotiile, Neymar?!? Emotii ... Neymar? Prefacutul asta ar trebui sa tina ciocul mic si sa-si faca in liniste "academia de simulari". Are emotii doar cand Fiscul e pe urmele lui, sau cand agata o bunaciune tanara.
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Pe jucatorii albi ii inteleg ca au ingenunchiat ca erau colegi cu cei negrii, dar nici arbitri nu au putut fi demni!!! Daca cei albi au empatizat cu colegii lor negrii, arbitri nu puteau oare face la fel cu colegul lor hategan!!! Astept cenzura oe madura a gso ului pt ca am folosit numele acestor doua nonculori... Traim intr o lume ***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Am vrut sa mă uit la meci sperând ca echipa din Turcia sa ia o bătaie gen cele cu care ne-a obișnuit FC fcsb prin Europa... Însă după circul grotesc de la mijlocul terenului pe acordurile imnului CL m-au determinat sa mă uit la Firea pe A3, chiar și aia, oricât de greu v-ar părea de crezut, este mai puțin grețoasă decât acei albi incenucheati! :-((((
UEFA, FIFA, Comitetul Olimpic.. toate niste clici de neo-marxisti ipocriti, pusi in slujba noii ordini mondiale
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.