Alte știri din fotbal
Corvinul Hunedora, tricouri speciale de joc în memoria lui Mircea Lucescu: „Nu se vor mai produce niciodată”
0
Metaloglobus - Csikszereda, în play-out-ul Superligii » Echipele probabile + cele mai tari cote
0
„Trubadurul” Craiovei, despre experiențele din Coreea de Sud și Japonia: „Se câștiga extrem de bine! Ca acum în Arabia Saudită”
0
Radu Paraschivescu și „singura poveste cu Mircea Lucescu”: „O situație care-ți complică puțin problemele interioare”
0
Știri din fotbal internațional
Chelsea, decizie importantă după eșecul cu Manchester City
0
Florentino Perez, anunț războinic înainte de Bayern - Real Madrid: „Știți bine asta”
0
Anunț din Iran despre participarea la Cupa Mondială: „Asta e decizia noastră”
0
Guardiola a glumit după ce a zdrobit Chelsea: „Dacă ar fi fost așa, eram campioni din ianuarie” » Ce spune despre „decisivul” cu Arsenal
0
Lifestyle
Ce amintiri! Cum a cucerit-o Mircea Lucescu pe Neli în tramvaiul din Grozăvești: „Era timid, nu îndrăznea să mă ia de mână!”
4
Averea lui Mircea Lucescu: fotbal, afaceri imobiliare și cele două companii la care avea acțiuni pe Bursă
9
Prezentatoarea s-a afișat cu fotbalistul mai tânăr cu 11 ani și a „rupt” Internetul: „Genul de dragoste...”
2
Gluma lui Gabi Torje, după ce l-a văzut pe Ilie Bolojan la câțiva metri de el: „Nu știu dacă am voie să spun”
19
George Simion a scris 13 cuvinte în engleză, după ce aliatul său Viktor ...
Libertatea
Castelul din Carpați, redescoperit pe un traseu spectaculos. Misterele ...
Adevărul
Big Brother pe stadioanele din România! » Ce presupune concret Legea ...
GSP SPECIAL
Fan Courier a închis toate agențiile din țară: clienții nu vor mai putea ...
Libertatea
Corect: greseli individuale:Radoi care n-are habar de meseria de antrenor si Becali care nu are habar de nimic. Un cuplu balcanic perfect.
E greu cand nu esti in stare sa promovezi bacalaureatul.
Din cate am inteles de la comentatorii *inflamati *Partizan face bani grei din vanzarea de tineri jucatori.Crescuti de ei.Ceea ce nu e cazul Stelei care de ani buni distruge.Daca tot avea nevoie de un portar de Ch League de ce l-a luat pe Felgueiras? Pentru ca ala costa bani. In rest ,Adi Popa in sus Adi Popa in jos .Plus Chipciu.Restul parca nici nu contau. E trist ca din toata liga 1 doar doua echipe sunt pe plus. Nu e curios ca de la o competitie in care erau angrenate mai acum cativa ani vezi CFR,Dinamo,Rapid ,Vasluiul a ramas doar Steaua ? Nici aia de Doamne ajuta !
Greseli individuale ale antrenorului. Nu e acceptabil sa ai o echipa care se misca pe teren ca o pacientii spitalului de geriatrie. Pune-i nene sa alerge la antrenamente!
malmo,gresesti,romanii,au,mai,eliminat, pe,fc,sarajevo,si,nu,contea za,spiritul,sarbesc,ca,daca,joaca,cu,sahtior,le,da,4/0,nea,mircea
"Era evident că nu puteau marca decît pe o greşeală sau fază fixă". Pai daca nu se greseste (nici la faze fixe) nu se dau goluri. Mare filozof Radoi! :)
Pai Tamas, chiar daca avea doua sticle de vin in cap, tot ar fi fost Alba ca Zapada pe langa apararea asta de bezmetici. Niciodata nu a avut Steaua o aparare atat de slaba ! Si pe aia de la bilete daca ii puneai in teren tot stateau mai bine decat ..., decat..., minunea asta incropita pe fuga de jj.
tine-ti curajul,doamne fereste duminica si gata gingasiile nas,fin,daca aveau si antrenor baietii ii urmau indicatiile,asa lulu,bine ca nu mai rade europa de voI,o luati si dincolo in EL,mari succesuri,tie si restului,dupa INTRAREA IN INSOLVENTA.
asa este! tu le-ai facut cadou meciul! fara papp in teren erai calificat. un antrenor simte cand un jucator al sau nu e in forma. un antrenor, nu tu...
Antrenorul lui Peste prajit a jucat cu 3 varfuri cand echipa era cu un om in minus si l-a scos pe Hamroun cel mai bun mijlocas. Ma uitam cum ii explica lui Tudorie pe carnetel si apoi asta era pierdut pe la mijlocul terenului, juca la inchidere :)), dupa 2 min l-a chemat iar si i-a mai desenat ceva acolo. Deh...afacere de familie.Amatorismul si nepotismul cauzeaza grav buzunarului...Sunt sanse mari sa nu prinda nici EL.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.