Alte știri din fotbal
FCSB a anunțat oficial transferul lui Joao Paulo » Cu număr va purta
0
„Unicul Căpitan” nu a fost uitat » Mesaje emoționante în ziua în care fostul fotbalist ar fi împlinit 50 de ani
0
Yanis la Rapid? „A venit oferta, dar suma este prea mică” vs „Nu ne interesează jucătorul”
0
Statisticienii au refăcut calculele la play-off după ultima etapă » „Rundă groaznică”: FCSB pierde teren, există o mare câștigătoare
0
Știri din fotbal internațional
Mikel Arteta răspunde criticilor: „Se spune că Arsenal este cea mai spectaculoasă echipă din Europa”
0
Scandalul „Upamecano” ia proporții! » Un fost internațional o pune la colț pe Bayern: „Sunt doar pasageri! O rușine!”
0
Puțini știu asta! Jefte Betancor, „călăul” lui Real Madrid, a luat o pauză de la fotbal: „Am lucrat ca electrician”
0
Eroul Emil Audero e anti-Lovin: „Mă durea genunchiul, însă problema se afla în interiorul meu! Suspendarea meciului pentru așa ceva nu mi se părea deloc corectă”
0
Lifestyle
I-au prins! Kim Kardashian se iubește cu unul dintre cei mai cunoscuți sportivi din lume
7
Fotomodelul care a câștigat 290.000 de euro doar urmărind meciurile de la Australian Open!
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
13
Bogdan Cozma, coordonator de programe Black Sea Trust: „România nu poate ...
Libertatea
Banii primiți de România din SAFE vor ajunge în Franța și Germania: „Din ...
Adevărul
Fostul arbitru din Liga 1 spune că a „zguduit” Bursa de Valori: „Am o avere ...
GSP SPECIAL
Putin ar putea trimite sute de mii de foști soldați ruși în Europa ca să ...
Libertatea
Spuneti-mi si mie o alta echipa care intr-un an de zile nu este sanctionata cu macar o lovitura de la 11 metri?
Ce sunteti asa infierbantati ... cand se plangea Mircea Lucescu de acelasi lucru in CL, il parodiau toti ... Barca anul trecut ce a facut cu PSG? Si nu a fost acelasi arbitru? Care mai e trimis si la mondial in Rusia. Acelasi arbitru, spune si articolul, nu a facut acelasi lucru si pentru Atletico Madrid? Anul acesta, premiile in CL sunt ceva gen 1,3 miliarde euro - si pentru ca profitul sa fie pe masura pentru coruptii de la UEFA, in finala trebuie sa fie Real sau Barca. O finala Liverpool - Real e suficient motiv sa se uite toti asiaticii. Voi, uitandu-va la meci si comentand pe marginea lui, nu faceti altceva decat sa girati aceasta coruptie.
Bai, manarii mai mari rar vezi. Au vorbit pe teren? Vai de capul vostru de ***, ati trecut cu arbitrii si de sferturi si de semifinala. Echipa lui Franco a ramas cu mostenirea falangista, coruptie, violenta, obraznicie. Incredibil cum ajung astia in finala.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Halal Madrid!
Asa or sa moara...furand...
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.