Alte știri din fotbal
Olguța Vasilescu, prima reacție după ce Craiova a câștigat eventul: „Ne-am dat seama de un singur lucru”
0
Planul oltenilor pentru ziua de astăzi, după o petrecere de pomină » Cum a arătat meniul campionilor
0
Doar ei au fost alături de olteni! Cine sunt cei doi fotbaliști de la U Cluj care au rămas la sărbătoarea Universității Craiova
0
Ce a sesizat Alex Chipciu după 0-5 în finala campionatului: „Nu vreau să pară discurs de loser, dar unii au renunțat”
1
Știri din fotbal internațional
Au anunțat plecarea antrenorului imediat după finalul sezonului din Bundesliga
0
Barcelona, la despărțirea de Lewandowski: „Robert, totul a început cu tine”
0
Ce sărbătoare în Piața Domului! Cristi Chivu a ridicat trofeele și a cântat cu sute de mii de oameni
0
Ziarele spaniole au schimbat foaia cu Ionuț Radu » Ce au scris după remiza de la Bilbao
0
Lifestyle
„Yoga, meditație, plus liniștea naturii” » Partenera internaționalului „tricolor” a găsit o oază în afara României
13
„El Peque” s-a căsătorit cu „cea mai frumoasă femeie de pe planetă”
9
Mașina comunistă va avea un nou model după o pauză de 50 de ani » Au copiat Dacia: imagini în premieră
3
Nuntă de lux la FCSB! Cerere spectaculoasă pe plaja din Zanzibar, căsătorie în orașul natal din România
15
Scenariile pentru noul premier după consultările de la Cotroceni: guvern ...
Libertatea
Apusul liderilor providențiali. Prăbușirea popularității lui Trump, ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Motorina s-a ieftinit luni, 18 mai 2026. Cât costă un litru de carburant în ...
Libertatea
Absurd!Absurda a fost de la inceput cumpararea unui jucator de 28 de ani-deja expirat!Și mai absurda a fost suma de transfer-peste suta de milioane-apropiate de aceea cu care Real Madrid l-a cedat pe Cristiano la Juventus!Suna a „inginerie financiara”specifica boșilor marilor echipe!
Daca juca la neputinta-ddb, de fapt nu juca! Sa nu coste, Doamne-fereste vreun euro! Apropo, desfiintare placuta! Incepand din aceasta seara vei avea liber la comantarii despre fotbalul international, intern, ddb-enia va juca la matineu, asa ca ai liber seara!
Deh .. asta se intampla cand alegem coruptia ... guvernul in loc sa se ocupe de romania .. el joaca fotbal .. ministerul armatei are echipa .. militia are echipa ... dragnea are echipa .. pandele si alti primari au echipe .. mult succes in liga psd .. ne meritam soarta .. in loc de spitale .. noi facem catedrala in romania tara cunoscuta pentru sute de biserici si cazinouri... ca deh .. nu avem nevoie, de exemplu : spitale .. am vazut ca o duc bine pacientii din romania ..te duci cu raceala si ei hiv .. asta daca nu ia foc spitalul .. Apropo .. pentru colectiv .. ati arestat pe piedone .. dupa ce au luat foc spitale cu pacienti in ele , nu mai arestati pe nimeni ? Romanasi .. cantati imnul romaniei .. in fiecare zi ... ne caracterizeaza ... Desteapta - te Romane !!!
Daca Real Madrid era echipa româneasca, ar fi pierdut finala intentionat, doar ca sa nu-i plateasca clauza lui Hăzărdel. :)))
"În 18 meciuri de campionat, Hazard a jucat 18 meciuri, nu a marcat și a oferit un singur assist". No comment... :))))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.