INTERNATIONAL » LIGA CAMPIONILOR » STEAUA - SCHALKE, MARŢI, 26 NOIEMBRIE, 21:45, DIGISPORT 1, DOLCESPORT 1, TVR 1 ŞI LIVETEXT PE GSP.RO
Alte știri din fotbal
Untold alungă pe „U” de pe Cluj Arena pentru partida din turul doi preliminar! Unde vor juca „studenții”
0
Radu Miruță, o nouă reacție cu privire la promovarea Stelei: „Ministerul nu mai acceptă ca unii să-și facă combinații pe la Steaua!”
0
Clubul din Superliga a scăpat de interdicția la transferuri, chiar înainte de startul sezonului!
3
Steaua a dat răspunsul: ce se întâmplă cu Florin Talpan » „În urmă cu aproape două săptămâni...”
16
Știri din fotbal internațional
Didier Deschamps a intrat în istorie! Record absolut la Campionatul Mondial: l-a depășit pe legendarul selecționer
0
Și-a aflat adversara! Universitatea Craiova știe pe cine întâlnește în turul 2 din Liga Campionilor
0
Maghiarii sunt siderați! Cu doi români pe teren, campioana Ungariei a fost eliminată din primul tur preliminar de Liga Campionilor
2
Franța - Spania, bătălie epică pentru finala Campionatului Mondial » Nebunie la Dallas, vine și golul al doilea
23
Lifestyle
Apariția din loja Simonei Halep care i-a frapat pe englezi: „Și-a lăsat mască fanii”
8
Ce mănâncă Shakira la 49 de ani » Antrenoarea ei de fitness i-a dezvăluit secretele
1
Abia s-a despărțit de iubita influencer și Barcelona vrea să-l vândă acum dintr-un motiv stânjenitor
1
Internaționalul şi-a oficializat relaţia cu Zoe! Escapadă în Turcia
1
Motivare cu explicații bizare în procesul „puciști” versus PNL. Instanța ...
Libertatea
Atac spectaculos în Marea Neagră. Ucrainenii au scufundat nava rusă ...
Adevărul
Românca angajată ca specialist la PSG, dezvăluiri de impact din ...
GSP SPECIAL
Nicușor Dan, noi detalii despre negocierile cu partidele pentru a trece de ...
Libertatea
Nu-i nimc,pot aduce oricand militari in termen.ca pe vremurile de glorie.
numai la asta va sta capul,bilete,bani,profit,pacaleala,audienta.Rezultate,fotbal, ZERO !!
asa-i romanu .. la greu huo si tuo .. la victorii imediat 100 de mii la carnati si sarmale in fata
dar dinam6vistii unde sunt ma ... ca la meciul tur ,cand v-am batut cu 7-1 .... aaa ,pardon (2-1) ... ati lasat stadionu gol :)) maidanezi plini de capuse ... lor le place doar printre gunoaie!
pui preturi mari ... rezultate slabe = lumea nu vine ... pui preturi mici , e posibil ca lumea sa vina ,chiar daca rezultatele nu sunt cele scontate !
sa se dea la nemti vreo 10 000 de bilete ! si sa va faceti pomana sa-i dati si lui valah un bilet dar sa-i explicati cum se ajunge la bucuresti ca n-a parasit satul si ulita natala pana la 50 de ani !
:)))))))))))))))))))))))))))))))unde-s marii stelisti,alea 8 milioane?:))))))))))))))))))))))))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.