Alte știri din fotbal
Jovo Lukic s-a întors la U Cluj! Când va putea juca ultimul golgeter al Superligii
0
Se schimbă fundașul dreapta la Dinamo: Maxime Sivis este pe picior de plecare! Care sunt soluțiile de înlocuire
0
FCSB, acord pentru un nou transfer » Cât plătește Gigi Becali
3
Lovitură pentru FCSB înaintea debutului în Superligă! Titularul s-a accidentat și ratează meciul cu FC Argeș
1
Știri din fotbal internațional
Jurgen Klopp a sărit în apărarea omului „distrus” de o întreagă națiune: „Trebuie să înțelegi”
0
Tatăl lui Lamine Yamal nu vine la finala Mondialului » Explicația oferită
0
A jucat tot Mondialul cu o fractură la spate! Dezvăluirea incredibilă despre starul Franței
0
Premieră istorică la Campionatul Mondial! Ce vor primi campionii, pe lângă trofeu și medaliile de aur
0
Lifestyle
Iubita englezoaică a jucătorului argentinian a purtat tricoul sud-americanilor: „A fost o experiență nebună”
2
„Ati văzut meciul de aseară?!” » Nadia Comăneci, discurs-manifest la evenimentul de azi! Le propune românilor un parteneriat: „Să-i împingem, să-i scoatem din cutie!”
1
După boicotul din tur, Craiova și Vitebsk au surprins din nou » Regulamentul UEFA prevede amenzi și suspendări
0
CFR Cluj și-a prezentat oficial noile tricouri pentru sezonul 2026-2027. Schimbări majore de design
4
Cum a rămas Liana fără o roată pe autostrada spre Sibiu: „Ce naiba se ...
Libertatea
Cazul care a divizat Italia: bijutier condamnat „pe viață” pentru că a ...
Adevărul
Românca angajată ca specialist la PSG, dezvăluiri de impact din ...
GSP SPECIAL
Donald Trump acuză China că a fraudat alegerile din 2020 și a furat datele ...
Libertatea
Revin cu o completare....Hagi a glumit cind a spus asta....
Prietene....da, a dat vreo 4-5 goluri memorabile...dar cite goluri a dat pt barca ? Dar pt Real / hais a fim putin realisti...e cel mai cunsocut fotbalist roman, poate sic el mai bun, a fost liderul unei echipe f bune, cea mai buna a Roamniei..dar de aici pina la a-l lauda excesiv, e drum lung.
uitati-va ce goluri a dat hagi si apoi mai vorbim....!!!!
HAGI POATE SA FAC CE GLUME VREA SI SA ISI DEA CU PAREAREA DESPRE ORICE FOTBALIST ! HAGI A FOST UN SUPER FOTBALIST !
mare kakat e si messi asta....sunt prea materialisti astia...nu mai e fotbalul de altadata...pai inainte erau o gramda de fotbalisti buni, erau orgolii cine e cel mai bun nu cine are cel mai mare salariu....o fi messi bun...dar uitati-va cum juca hagi si ce goluri dadea !
messi oricum nu are sutul lui hagi..pai hagii a dat super goluri de la jumatea terenului de la 40, 35, 30 de metrii...mesii doar din careu si de la 16-20 de metrii.....si uitati va la hagii cand mergem la istanbul fanii galatei iau foc...mai ales cand ii canta toti ...i love u hagi... ti se ridica parul pe tine
messi e foarte bun dar la nationala nu a facut mare lucru..pe cand hagi a dus romania mereu la mondiale sau euro unde romania a facut mereu spectacol si goluri de poveste cu echipe dintre cele mai bune..chiar daca nu am ajuns in semifinale sau finala
Bai handicapatule nici in gluma sa nu te compari Messi.
Piturca acum da goluri in pusculita arabilor...
De ce pe Messi nu-l considera nimeni "rege" desi joaca la o echipa dintr-o tara care este regat (Barcelona e republicana, in principiu), iar Hagi e numit "rege", intr-o tara care fuge de rege ca dracul de tamaie?
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.