Alte știri din fotbal
Petrolul a bătut palma cu noul antrenor! Azi semnează contractul
0
Amical și nu prea în Slovacia » Își încheie mandatul și îi avertizează pe „tricolori”: „Aici se joacă pe merit! Nu voi accepta asta”
1
Ce scrie presa din Kosovo, după eșecul cu România U21 de la Priștina
0
Eliminarea suferită în Turcia l-a făcut pe Cârțu să ceară o schimbare de regulament
2
Știri din fotbal internațional
Anglia U21, cu starurile Rico Lewis, Nwaneri sau Lewis-Skelly în teren, s-a făcut de râs în preliminariile Europeanului!
2
Pierdere mare pentru Barcelona » Cât va lipsi Raphinha
1
Întorsătură de situație la echipa lui Chivu » Decizia clubului în privința portarului pentru sezonul viitor
3
Își vinde casa pentru a merge la Cupa Mondială » Câți bani cere
0
Lifestyle
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
0
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
6
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
Cum au schimbat aplicațiile de întâlniri modul în care oamenii formează ...
Libertatea
Gestul neașteptat al lui Victor Ponta la Istanbul. De ce a purtat ...
Adevărul
„Ioanițoaia al Turciei”, despre stilul lui Mircea Lucescu: „Am scris ceea ...
GSP SPECIAL
Un general din Africa amenință că armata sa va ataca Iranul: „Ocupăm ...
Libertatea
RESPECT !!
Vezi ca acum ai trei de sters...dar poate tu esti B:O:Z:G:O:R SI DEACEEA STERGI FRAIERE
Steaua-Petrolul-Astra-Pandurii merita respect pentru punctele aduse Romaniei. Lasati oftica deoparte si strigatiHAI ROMANIA
"Marele programator" , a fost nervos ca roboteii au avut niste scurt-circuite datorita concentratiei scazute de enzima MM 666 ! Pentru meciul urmator vor experimenta ceva nou, neomologat si greu de vazut si in raze gamma !
aseara au jucat "spectaculos"? :)) sa fim seriosi..eu am adormit si cred ca multi ca mine.
Unde are şi omul dreptate are, nu e nimic de comentat aici: e evident că sunt câţiva care trag echipa după ei, pe care îi vezi că se implică, participă la joc; pe de altă parte mai sunt şi alţii care joacă la alibi, scapă repede şi la întâmplare de minge şi se deplasează în ritm lent, aşteptând să treacă timpul cu minim de implicare din partea lor în meci. Iar la capitolul faze fixe, dacă antrenorul ţi-a stabilit nişte sarcini clare - pe cine ţii, unde te plasezi - şi tu nu le îndeplineşti, atunci omul ăla are tot dreptul să dea cu dracul după tine şi să fie nemulţumit! Aici e vorba de disciplina tactică, faci ce ţi se cere - asta dacă ai pretenţii de fotbalist...
regheblat,asa e corect
Steaua - stereotipie . Cred ca si martienii s-au saturat de loviturile de la colt executate de maestrul Bourceanu . Dolce fa niente . Adversarii ar putea foarte bine sa ia pauza pentru apa sau sa joace table la marginea terenului . Sa ai 20 sau mai multe cornere si sa nu fructifici minimum 25% dintre ele mai bine te lasi de fotbal sau ceri sa executi la 3 cornere un 11 metri sau pentru certitudine la 5 cornere un 7 metri ( eventual ) fara portar . Ce sa mai spunem de lovituri libere interpretate savant fara urmari .Pacat sa vezi la alte echipe puncte aduse in urma unei singure lovituri libere sau a 2,3 cornere pe meci in timp ce la steaua STEREOTIPIE . Piovaccari e prea lent.
sau macar o rezerva de incredere. chiar daca face gardos meciuri peste meciuri la cel mai inalt nivel, este un post predispus la cartonase si suspendari. ca sa nu mai vorbim ca suspendari poate incasa si szukala. si uite asa apare bratu in echipa. si atunci, s-a inchis la paine :). daca pleaca chiri eu zic ca trebuie 2 fundasi, nu unul. iar bratu poate sa se duca la corona. sau la chiajna. cam ala este nivelul
Cred ca mai bine de atat nu. Are o varsta si este limitat dpdv fizic. Parerea mea este ca a ajuns la maximum de forma.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.