INTERNATIONAL » LIGA CAMPIONILOR » SCHALKE - STEAUA, AZI, ORA 21:45, ÎN DIRECT PE DIGI1, DOLCE1, LIVETEXT PE GSP.RO
Alte știri din fotbal
Slovacia - România, meciul consolării, cu Gane pe bancă » Echipa de start a „tricolorilor”
17
Andrei Nicolescu a anunțat oferta pregătită pentru internaționalul român: „Aproape de un milion de euro cu bonusuri și tot
0
România U17 - Italia U17, meciul decisiv pentru calificarea la European și Mondial » Două goluri în prima repriză
0
România U21 - San Marino U21, în preliminariile Campionatului European » Înscrie și Mazilu!
0
Știri din fotbal internațional
A revenit în antrenorat la 78 de ani și a comentat situația lui Lucescu: „Să fiu sigur că nu mi se va întâmpla și mie”
0
Trădare la nivel înalt: schimbă după 20 de ani? » „Real Madrid ar fi încântată de alegerea lui Kylian Mbappe!”
0
Rezultat NEVEROSIMIL obținut de naționala Iranului în plin război
2
Tottenham a făcut anunțul! De Zerbi, noul antrenor al londonezilor: „Suntem încântați să anunțăm”
0
Lifestyle
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
4
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
7
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
Șeful ARR, Cristian Anton, ținea acasă cutii pline cu bani. DNA a numărat ...
Libertatea
Răsturnare de situație în cazul Charlie Kirk: glonțul fatal nu se ...
Adevărul
„Minciuni!” » Replica Monicăi Iacob-Ridzi, după primul episod al ...
GSP SPECIAL
Inspectorii ANAF au confiscat 68,93 de milioane de la o casă de schimb ...
Libertatea
regheblatule, de cand e Boateng impresariat de traseista de nevasta-ta? TU CREZI OARE CA SCHALKE E Navodari? TE BAT NEMTII DE-TI IES AERELE DE MANELISTO-BLATIST din freza aia de taranete ajuns la oras! GATA, ANUL TRECUT ATI AVUT BAFTA OII (coroborata cu un joc bun pe alocuri si sictir al adversarilor) DAR UCL , vorba lui Mourinho, E ALTA COMPETITIE Schalke - steaua: 4-0!
SCHALKE 0-4 STEAUA.
Cu infatuarea asta de manelist, mi-e sa nu o faceti de OAIE !
Ei, daca ne-a lamurit regheBlatistul ca va castiga, nu are rost sa ne mai uitam la acest meci. Mai bine ne uitam la unul intre doua echipe de fotbal!
Culmea, punctele alea le au tot datorita Stelei, ca a participat in Europa si s-a dat coeficient pe tara. Altfel ar avea 0 puncte.
Lasa ca nu este o rusine sa pierzi cu 4-0 ...Te bate Schalke ...nu concordia chiajna ...
2-0 pentru Schalke!
Atunci cum sa facem???...sa abordam tactica lui piturca???..."ne aparam in continoare ca vine si golul" :))))
Si? Mai bine sa abordezi astfel o partida decat sa spui din start ca si o infrangere e buna. Pardon, un egal dar tot aia este. Nu toate echipele castiga dar si daca pierzi important este sa stii sa pierzi nu sa intri din start pe teren cu gandul ca nu ai nicio sansa. Bafta Steaua!
asa ati abordat la victorie si meciul cu stuttgart ...si ati luat 4 boabe acasa.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.