Alte știri din fotbal
Cu Cristiano Bergodi suspendat, U Cluj a călcat tot în picioare! Dezvăluire din interior: „A transmis informații”
0
„Îmi vine să râd!” » Adrian Mutu nu s-a abținut după demisia lui Elias Charalambous de la FCSB: „Lucrurile sunt clare”
0
La nici 24 de ore după ce a demisionat, ciprioții anunță: „Elias Charalambous va prelua o echipă importantă”
0
FC Argeș - Unirea Slobozia, ultima apariție a piteștenilor înainte de play-off » Echipe probabile + singura miză rămasă
0
Știri din fotbal internațional
Wesley Sneijder e categoric: „Inutil și periculos să-l compari pe Chivu cu Mourinho”
0
Marius Șumudică, tot mai aproape de reziliere după înfrângerea usturătoare: „Mă voi întâlni cu președintele și vom lua decizii”
0
Massimiliano Allegri îi dă răspunsul lui Real Madrid!
0
AC Milan - Inter, „derby della Madonnina” în Italia » Cristi Chivu poate face pasul decisiv spre titlu
0
Lifestyle
Fără inhibiții la 35 de ani » Fizicul cu care i-a lăsat pe toți mască: „Ai 3 copii și arăți așa?! Oh, Doamne, este nebunesc!”
1
Formau cel mai frumos cuplu din fotbal, dar s-au despărțit » Viktoria, apariție de senzație după divorț: „Picioarele tale par fără sfârșit!”
1
Nuntă ca în filme! » A plimbat-o pe Alexandra într-un Ferrari din 1957 pe străzile din Monte Carlo: „Cel mai stilat cuplu”
7
S-a aflat noua cucerire a lui Lamine Yamal » Vedeta vine des să-l vadă la meciurile Barcelonei
2
Oana Țoiu îl acuză pe Victor Ponta că minte: „Irina Ponta nu a fost dată ...
Libertatea
Milioane de oameni dezinstalează ChatGpt. Care e motivul
Adevărul
Revoluție totală în fitness » Primele aparate cu AI au sosit în România. ...
GSP SPECIAL
Familii conectate la funcții bine plătite la stat. Cine sunt directorii cu ...
Libertatea
Arda este indispensabil echipei
mai povestim prin septembrie cand mai sunt doar 2 echipe in cupele europene.
@tiby....mai documenteaza te
bai GSP, sunteti fantastici! Ce naiba am spus de ma cenzurati atata. A umbla cu cioara vopsita este proverb vechi de sute de ani...inseamna a pretinde ca esti altcineva/altceva! De ce sa cenzurati asa ceva?
na ca m-au cenzurat. era vorba de pasarea aia, stii tu, aia mica, neagra de respira greu... ;)
sperati degeaba...!!! turcii ai umfla pe blatisti!! aia au caracter si forta de a invinge nu ca lesinatii nostri...
Pana acum rapidul a jucat ce-l mi bine,daca aveam combinatiile lor de joc poate aveam o sansa in plus maine seara,dar asa o sa fie foarte greu,aproape imposibil,doresc sa nu ramanem doar cu speranta.Din pacate noi oile(suporterii stelisti)suntem condusi de ciobanul,tatal,zeul nostru jiji,care e un mare pacatos si din pacate asta o sa se avda maine seara...Bafta dinamo,rapid,vaslui,urziceni,timisoara,voi macar aveti o sansa foarte mare fata de noi!!!
Va fi greu,dar 1-1 si calificare.
vino cu prieteni la lasermax ,langa autogara filaret!catalyn83 pt detalii
In toata istoria lor, turcii au venit sa atace la p[ortile Romaniei, doar ca nu au reusit nici o branza, sunt convins ca nici de aceasta data nu vor reusi
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.