Alte știri din fotbal
Dinamo - Petrolul, duel de tradiție pe „Arcul de Triumf” » Echipele probabile
0
CFR Cluj - Metaloglobus, duelul care deschide runda 24 din Superligă » Echipele probabile
0
Denis Alibec semnează astăzi cu Farul » Gigi Becali vrea să mai trimită doi fotbaliști importanți la Hagi: „Să vorbesc cu ei”
17
FRF a amendat Csikszereda, două cluburi mari din Ungaria vor să o plătească
0
Știri din fotbal internațional
Cu o prestație de zile mari, Ederson o critică pe Fenerbahce: „Vom învăța lecții din asta”
0
Ce s-a întâmplat imediat după FCSB - Fenerbahce: gesturile roș-albaștrilor
0
Întrebat pe cine a numit „papagali”, Charalambous a răspuns iritat
1
Panduru a „urecheat” un jucător de la FCSB: „Nu rezolvi nimic”
0
Lifestyle
Nu e glumă! Iubita numărului 9 ATP a câștigat mai mulți bani decât tenismenul la Australian Open
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
11
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
„Creierul șoferului n-a mai ținut cont de TIR”. De ce e improbabil ca „lane ...
Libertatea
Banii ținuți la saltea își pierd din valoare. Cum îi poți proteja de ...
Adevărul
Locul unde „Pantera” Daniel Pancu este la loc de cinste, iar Mircea Lucescu ...
GSP SPECIAL
„Trebuia să îl fac pe soțul ei să o părăsească pentru a putea rămâne cu ...
Libertatea
și știi ce mai e interesant? imparțialitatea pe care vrea s-o afișeze gesepe și modul în care se cenzurează sau se șterg direct foarte multe mesaje
ati uitat CFR Cluj a batut pe Manchester United pe Old Trafort in 2012 in Anglia , cea mai mare performanta in UCL a unei echipe din Romania in ultimii 27 de ani plus acumularea de 10 puncte in grupe lucru unic in Romania . Unirea Urziceni si CFR Cluj au strans in grupele UCL mai multe puncte decat FCSB-ul vostru .Uitati sa amintiti ca acele calificari dintre 1994-1997 nu sunt in palmaresul actualei echipe , aceasta fiind infiintata in 2003 prin frauda adevarata continuatoare a echipei armatei este CSA Steaua lucru confirmat de justitia Romana .Plus faceti propaganda unui om certat cu legea ,unui staff certat cu legea , majoritatea facand ani grei de puscarie . Inteleg ca s-au calificat in EL , in UCL mai au de mancat mult . Becali nu a investit nici un leu in aceasta echipa din 2006 , profitul anual este imens de 200 milioane de euro pana acum. Banii nu au fost reinvestiti deci unde promovati ceva competent in legatura cu sportul
Alpine, da-mi un semn, spune-mi ca trăiești.... articolele de aici si rubrica de comentarii sunt nimic fara tine
EU SUNT ABSOLUT CONVINS CA ESTi prost :))dar tu insisti desi noi suntem absoluti convinsi de asta:))
Mai baieti, nu va mai certati,vedeti articolul:calificări in grupe, STEAUA- 16 DINAMO-3 Cred ca asta ii va face pe unii sa fie mai putin vocali. Cu alte cuvinte, catelusilor,botul pe labe.
***! Un "eveniment" precum calificarea istorica a FCSB in dauna puternicei Plzen este exploatat intr-un mod atat de exacerbat incat se pune in mod real problema gasirii unui antidot sau macar a unor alternative la campania de becalizare in masa. Nimic nu mai surprinde. Asteptam sa vedem si editii de lux omagiale, telegrame de adeziune, interviuri la TV in ore de varf si din toate colturile tarii, in care reprezentanti ai poporului FCSBist sa-si declare dragostea fierbinte fata de inteleptul conducator... Becalizarea populatiei este mai periculoasa decat analfabetismul!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
TOATE " performantele " fcsb au fost CUMPARATE CU BANI de catre cioban !!!
”Conform hotărârii numărul 989/2016, din dosarul cu numărul 31705/3/2015, clubul Fotbal Club Fcsb SA nu are voie să folosească, fără consimțământul CSA Steaua București următoarele: ”semnele Steaua, Steaua București”. Această decizie a fost dată de către Curtea de Apel, în data de 21 decembrie 2016.....ce trist pentru @catalynna =)))))))))))))
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Nu, catelule, tot ce posteaza ceata de slujitori ai adventistului reprezinta off-topic/trolling si trebuie sters; toate zecile de conturi ale bolnavilor gen sadiku sau poison trebuie tratate cu ban pe IP
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.