Alte știri din fotbal
Știri din fotbal internațional
Selecționerul Columbiei a găsit cauzele eliminării: „Pentru asta plătim prețul”
0
Romario a început să înjure când a vorbit despre fotbalistul Braziliei: „Nu-mi pasă că e tânăr”
4
Selecționerul Elveției: „Vreți să vă spun planul cu care am câștigat? Nu cred că vreți”
0
Alvaro Arbeloa a fost prezentat oficial de noul club
0
Lifestyle
La 85 de ani, fostul șef al Federației se iubește cu o artistă de 32 de ani: „Sunt respectată, mă simt fericită”
31
Gestul unui influencer american într-un hotel din Lacul Como a șocat Italia: „Gata, ajunge, e nebunie”
0
Fără milă » Cristiano Ronaldo, ținta meme-urilor după eliminarea Portugaliei de la Mondial
7
A luat pauză de la fotbal! Unde s-a refugiat cea mai sexy fană din Superliga: „Îți taie respirația!”
3
Podul de 500.000.000 de euro de la Brăila intră în reparații din nou, până ...
Libertatea
Panică la marginea Capitalei: urs de 500 de kg văzut în Pădurea Snagov. ...
Adevărul
Arenă unică în România! Un bloc de locuințe este chiar în spatele Tribunei ...
GSP SPECIAL
Starețul mănăstirii din Alba unde au ajuns 20 de vârstnici relocați din ...
Libertatea
Si Reghe a procedat la fel anul trecut. Si probabil ca va proceda asa si anul acesta - va juca in Cupa cu Filip, Pirvulescu, Bratu, etc. - cei care nu prea prin echipa in mod normal.
hai frate ca cel mai bun lucru pt un jucator e sa joace, sa nu isi iasa din forma. e timp destul pana miercuri sa se refaca toti stelistii, plus ca joaca acasa. nu mai zic de ceilalti care joaca toti joi. i=au pus sambata pe toti. hai sa nu ne mai kkm pe noi cand nu e cazul.
Asta inseamna o programare inteligenta.... echipele poloneze s-au odihnit inainte de saptamana deicisiva pt grupele europene?? Noi ce-am facut???? 2 derbyuri: Steaua - CFR, Astra - Pandurii iar Petrolul a avut meci foarte greu cu Ceahlaul..... BRAVO MITICA!!!! Geniala programarea ta... Sa mai zic ca etapa viitoare e Astra - Petrolul iar Steaua si Pandurii au deplasari in campionat???
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.