Alte știri din fotbal
Notele GSP, după Slovacia - România! 5 corigenți la Bratislava și singura surpriză plăcută
0
Răzvan Marin anunță imediat după Slovacia - România: „Este pe lista domnului preşedinte”
0
MM Stoica prevede un dezastru la echipa națională: „Mă tem că va fi tragic”
0
Andrei Rațiu, dezamăgit după înfrângerea din Slovacia: „Iar ne-am făcut de râs”
0
Știri din fotbal internațional
DRAMATISM fără margini în cele 4 baraje pentru CM 2026! Italia, un nou DEZASTRU
6
Știm grupele și programul complet de la Campionatul Mondial 2026 » Ultimele două necunoscute, în această noapte
0
Povestea Campionatului Mondial! A terminat preliminariile pe ultimul loc, fără victorie, dar s-a calificat la turneul final
0
Turcia o învinge pe Kosovo și se califică la Campionatul Mondial după o pauză de 24 de ani
0
Lifestyle
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
4
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
8
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
AUR cere câte 300 de lei de la membrii care vor sa candideze pentru o ...
Libertatea
Răsturnare de situație în cazul Charlie Kirk: glonțul fatal nu se ...
Adevărul
„Minciuni!” » Replica Monicăi Iacob-Ridzi, după primul episod al ...
GSP SPECIAL
Inspectorii ANAF au confiscat 68,93 de milioane de la o casă de schimb ...
Libertatea
Si Steaua a luat 10 titluri la rand bah insolventule? Voi mai puteti numara carte sezoane consecutive v-ati facut de ras in Europa sau, mai rau, ati stat pe prispa acasa, langa Bucuresti?
Nimeni in lumea asta nu ia 10 titluri la rand indiferent cat de slaba e concurenta daca nu conduce din umbra tot sistemul si nu controleaza totul de la butoane,dovada si fcsb-ul care are un fust junior sef la arbitri,fost arbitru care ii ajuta meci de meci ca arbitru,ca presedinte ,finul presedintelui mare sef la liga ,un sistem putred pana in maduva oaselor!
nu va forta-ti gazetistilor ca putina v-a fi cocina europei
Nu trebuie sa scape de echipe,asa-zis bune.Trebuie sa castige cu acelea cu care o sa joace.
V-a solicitat Steaua ajutorul, sa-i explicati cum scapa de nu stiu cine? Lansati tot felul de idei aberante si cativa useri musca de parca ar fi cascaval, apoi dezvolta teorii imaginare despre Steaua! Imi pare rau sa o spun, desi am mai spus-o, d-le Tolontan, cand veniti cu articolele alea civilizate, cu care va laudati, cand schimbati garnitura asta depasita total cu una de profesionisti?!? astept un raspuns nu banarea comentariului!
Mai intai sa treaca de trencin apoi mai vedem
Parca si la FCSB propietarul si presedintele au fost condamnati, deci toti in UCL scpa de Steaua. BAzat pe logica asta mai putin Botosani toate celelate echipa are trebuii pedepsite, elimante, retrogadate - majoritatea investitorilor sint corupti in puscarie, iar cei care nu aua intrat inca (Daragomir, Sandu) au jucat la acoperire
***,cgx. tu stai in genunchi in fatza infractorului negoi99tza. cum ai stat si in fatza lui borcea. ***. ha ha ha
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
...aha ...si astia sunt jucatori importanti la dinamo zagreb?!
dupa mintea ta de insolvent nepatat , Steaua corupe UEFA ca sa-i fie eliminate adversarele din drumul spre UCL ... ce v-au facut Negoita si Anghelache , v-au eliminat si bruma de creier pe care-o mai aveati ? se pare ca da , cata vreme desenele Disney 3D aduc mai multa bucurie si satisfactii mai mari decat fotbalul
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.