Comentarii (10)
 •  10 Aprilie 2008, 14:10

cine a scris acest articol n-are minte. cum poti sa spui ca De Rossi si-a batut joc de penalti. a ratat nu si-a batut joc. sincer eu cred ca De Rossi e un mare jucator, care n-are ce cauta la Roma.

•  10 Aprilie 2008, 14:08

Ce a aratat Arsenal ma? Doar disperare, precipitare, imaturitate.... Alearga, paseaza frumos...DAR NU E ECHIPA MARE!!! Se vede imaturitatea, nu stiu sa gestioneze rezultatele... Pe cand United joaca frate... acolo vezi pe langa pase, sheme lucrate din plin la antrenamente, daruinta, vezi maturitate frate... (si ei au jucatori tot asa tineri, nu-i dif aici).. Ce putine goluri primeste united, cum gestioneaza fazele!!! ASTA E ECHIPA URIASA!!!

•  10 Aprilie 2008, 13:13

Manchester e o echipa ca si restul . am mai spus singura care a jucat fotbal prin care a aratat ca merita sa castige anu asta CL e Arsenal , care din pacate a pierdut pe spinarea arbitrilor . unii sunt atat de absorbiti de dragostea pentru o echipa incat considera ca ei practica cel mai bun fotbal ... ei bine dragi fani manchester si liverpool mai deschideti si voi ochii . Roma nu a pus probleme ieri ?! nu stiu cum sa zic da a avut destule ocazii in prima repriza .

•  10 Aprilie 2008, 12:05

meciul dintre manchester si roma , liverpool si inter si arsenal - milan a aratat diferenta dintre campionatul englez si cel italian . Cel putin o clasa au englezi peste italieni

•  10 Aprilie 2008, 11:10

asta e viata ! vezi....dinamo pandurii :)) ......................................................... D U A L - S I M - suporta orice retea, ambele sim-uri sunt active in acelasi timp Dual bluetooth - ambele sim-uri pot fi folosite prin acelasi bluetooth Dual Camera – 2.0 MPX (spate) si 1.3 MPX (fata) GPRS class 12, WAP 2.0 Calitate Excelenta , Semnal Perfect, Business Class. .............................. I L G A S E S T I - P E - M Y G A D G E T - R O ............................

•  10 Aprilie 2008, 09:42

Mie mi s-a parut corect penaltyul la Wes Brown, a fost contact clar intre piciorul lui si-al lui Mancini. Dar Roma, inainte sa piarda pe tern meciul asta, l-a pierdut mental. Se vede clar dupa felul in care De Rossi a ratat penaltyul. Iar cele cateva ocazii romane din a doua repriza au fost mai degraba zvacniri ale disperarii decat o idee sistematica de atac.

•  10 Aprilie 2008, 09:41

Daca dadeau macaronarii gol cred ca luau 10 in repriza a doua. Mai bine asa... Oricum a fost copie la indigo cu meciul trecut, doar ca dc atunci au dat gol din toate pozitiile, acum au ratat din toate pozitiile. Roma e un c@cat de echipa care nu merita sferturi anu asta... prea slaba...

•  10 Aprilie 2008, 09:25

roma nici nu stia ce se-ntampla in careul ei la inceput, intrau toate centrarile, alb-rosii ratau din toate pozitiile. pana nu le-a dat penalty moka n-au jucat nimic romanii. sa fim seriosi, desi speram ca roma sa faca ceva, united a controlat jocul in mod copios. doar relaxarea din fata portii si grijile pt campionat au facut ca scorul sa fie numai 1-0. niciun moment in afara de alea 2 secunde cat a alergat rossi spre minge nu am simtit ca roma ar fi putut face ceva. rossi jenant:(

•  10 Aprilie 2008, 08:27

A fost un meci pe cinste, cu ocazii la ambele echipe. Amandoua echipele au jucat frumos, dar manchester a avut mai multe ocazii clare si merita sa castige.

•  10 Aprilie 2008, 07:15

articolul asta suna ca si cum roma ar fi dat emotii macar o clipa . nu a fost asa, nici o clipa nu mi s a parut ca united nu controleaza meciul. roma e o echipa mica cu jucatori mici. diferenta imensa dintre cele doua campionate e evidenta