Alte știri din fotbal
Gică Craioveanu a dezvăluit povestea din spatele celebrei porecle „Grande”: „De atunci a rămas”
0
Upgrade spectaculos în fotbalul românesc. Motivul pentru care Supercupa va avea 4 arbitri video!
0
Un oficial din Superligă, ales președinte al Uniunii Cluburilor Europene
0
Adio, Arena Națională! » SAGA Festival se întoarce la București: când are loc evenimentul
5
Știri din fotbal internațional
Selecționerul Portugaliei: „Îl voi convoca pe Cristiano Ronaldo, dar cu o condiție”
0
Pe cine a ales Lamine Yamal pentru a defini cuvântul «aura»: „În fotbal, de exemplu, eu mă gândesc la el...”
0
Fostul campion mondial a venit cu o teorie după eliminarea Portugaliei de la CM: „L-au boicotat pe Cristiano Ronaldo”
0
Șoc înainte de Spania - Belgia! Clubul i-a interzis să joace în sferturile de finală ale Cupei Mondiale
0
Lifestyle
Eliminat de la Mondial, dar consolat de iubită într-o vacanță de lux » Starul din Premier League a uitat de fotbal
0
Iubita lui Yamal, mesaj viral înainte de Spania - Belgia » Vrea să vadă un alt bărbat pe gazon, nu pe starul Barcelonei: „Fă tot ce poți! Auzi? Absolut totul”
3
Andreea Bălan și Victor Cornea au dat nas în nas cu Novak Djokovic la Wimbledon: „Cel mai...”
2
Le mai recunoști? Fostele prezentatoare ale știrilor sportive au atras toate privirile la evenimentul lui Cătălin Botezatu
7
Culisele războiului fratricid din PNL. Liniile roșii care au fost depășite: ...
Libertatea
Presa franceză, despre frații Pavăl după preluarea gigantului de retail ...
Adevărul
Se împlinesc 20 de ani de la Mondialul Italiei » 3 povești neștiute din ...
GSP SPECIAL
Harta secretă a Campionatului 2026 arată cât datorează fiecare națională ...
Libertatea
Dacă o luam pe ce a jucat Stanciu în ultimii doi ani nu ai dreptate. Transferul la anderlecht a fost o gluma proasta.
Se mișcă greu. S-a și văzut în tur ca după ieșirea lui altfel au stat lucrurile
Pacat. As fi inceput cu tucudean si l as fi tinut in teren tot meciul plus prelungiri. Sper sa nu luam gol !
Și apropo de transferuri pe boli au dat 450 mii și au luat 2.5 mil
Unde sunt 30 mil cheltuite? Cum ai calculat? Au luat vreo 4 jucători cu peste 500 mii în rest doar liberi de contract. Voi de cand va spune Jiji despre sute de milioane pe jucători numai sume de astea vedeti
Foarte interesant,CFR tremură în fața unei "mari echipe"care are un coordonator de joc(creier) pe Stanciu,un jucător român hulit de toată suflarea nonstelistă.Păi de ce vă temeți de unul pe care îl considerați rebut și pe care nu-l considerați necesar la echipa Națională?
Sunt foarte multi cetateni romani care se vor bucur enorm daca cfr ul va juca bine la praga chiar DACa nu se califica. EU sunt unul dintre ei . Nu suport anti romani!
nu mult ci enorm de mult. gandeste-te doar ca ,calificarea in grupele e.l. ar fi doar un picur pe o piatra fierbinte. au cheltuit peste 30 de milioane de euro in ultimi 2 ani. nu au vandut niciun jucator pe bani. iar din 16 meciuri(8 in preliminari si 8 in grupele e.l.) incaseaza doar 8 milioane de euro din care 1 se duce la dan petrescu. deci raman cu doar 7 din care sigur un milion merg la jucatori.
Au cheltuie cam mult ! Daca vor juca in Europa league le trebuie niste victorie acolo. Eventual sa ajunga in primaver!
Daca intra cu egal la pauza e bine,intra paun si rondon dupa si castiga .
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.