Alte știri din fotbal
FC Botoșani - Rapid, în a doua etapă din Superligă » Pancu l-a lăsat pe Dobre pe bancă
1
CFR Cluj - FC Voluntari » Gol imediat după pauză, scorul capătă proporții
9
FCSB a anunțat prețul biletelor pentru returul cu Auda, din Letonia
1
Replica zilei! » Ce „pont” i-a vândut lui Tavi Popescu: „Șmecherii sunt...”
9
Știri din fotbal internațional
Mondialul din 2026, în cifre impresionante » Câte sute de mii de hot dog s-au vândut și câte milioane de beri s-au băut
0
Probleme pentru Coelho! O nouă absență importantă la returul cu Levski: titularul s-a accidentat
0
Când va avea loc tragerea la sorți pentru faza principală a Ligii Campionilor
0
Cine e jucătoarea din Kosovo care a încins rețelele de socializare » Imaginile care i-au cucerit pe fani
0
Lifestyle
Gest uriaș: iubita finalistului argentinian a prezentat cadourile primite de la Lionel Messi
1
Celebra actriță a făcut mărturisiri la 3 ani după divorțul de fotbalistul acuzat de viol: „Am eșuat”
1
Iuliana Pepene, întrebată direct: „Cât de greu este pentru un bărbat să-ți câștige inima?” » Răspunsul oferit de prezentatoarea TV
15
Pe 29 iulie, noua sală de 4.670 locuri din România va găzdui debutul FIBA U18 Women’s EuroBasket 2026 - Division B
7
Secretul bunicilor balcanice pentru cel mai bun gulaș: trucul simplu fără ...
Libertatea
Autostrada care va face uitată aglomerația de pe DN1 Sibiu - Brașov. Cum se ...
Adevărul
Primul fotbalist născut în România care a marcat în prima divizie din ...
GSP SPECIAL
8 ore pot costa peste 700 de lei, într-o parcare centrală din una dintre ...
Libertatea
Lali Sezarica lingineul de carute cu coviltir din Tg Mures si cazane de tzuica, jgheaburi si burlane.
Isi apara concubinul,pe maricel.
Vorbim de frati de rozeta si pac, apare si arzoiul :))
*Dinamo, greseala neintentionata
Valahu nu prea are timp,e dedicat comunitatii rroame pe care o reprezinta! La ultimul mister pirandu a fost in juriu.
Astia cenzureaza numele unui oras din SUA, care a organizat Jocurile Olimpice de Iarna, doar din cauza Valahului! SALT LÄKE (nu AngheLACHE) CITY!
Ca de obicei, mancatorul de rahatbogzoresc Lali Sezarica din satra de gabori Tg Mures este la datorie. Sa-i dam la botDementului.
Da, cum era obeza aia din Venezuela (parca) care a participat la Jocurile Olimpice de Iarna din Salt Lake City (parca) de se rasturna la fiecare curba cu bobul. :)
Intrucat fotbalul romanesc este Steaua si ne aflam geografic in inima Europei, este evident ca primavara vine oricum, deci nu-i vital:))
Cluburile sau patronii acestora? Unirea Urziceni - participare Champions League, primeste bani, dispare. Otelul Galati - participare Champions League, primeste bani, de atunci sunt in colaps CFR Cluj - 3 participari in Champions League, primeste bani, finantatorul o ia la "tulai doamne" si sunt in colaps Steaua - ultimul an, participare in Champions League, primeste bani si nu investeste mai nimic, desi mai si vinde jucatori Dinami - ahhmmmm, scuze.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.