Alte știri din fotbal
Nuno Rodrigues, prezentat oficial în Superliga: „Experiență în fotbalul portughez”
1
Mihai Stoica, anunț de ultimă oră la FCSB: „Cred că vine Drăguș”
5
CSA Steaua a anunțat 3 transferuri
2
„Nu am venit să iau doar un salariu” » Leo Grozavu are ambiții mari la Chindia: „Nu vin nici din pădure, nici din vreo altă țară”
0
Știri din fotbal internațional
„Asta e lipsă de curaj!” » Decizia luată de Mihai Rotaru în cazul lui Filipe Coelho și primul nume mare care „bântuie” banca Craiovei
16
Urnele complete din Conference League » Peste cine poate da Universitatea Craiova: varianta cu granzi din Anglia, Spania și Italia
0
Sărbătoare națională! Vor avea pentru prima dată în istorie o reprezentantă în grupele europene
0
Toate echipele calificate în faza ligii din Europa League: cum arată urnele » Marius Corbu, GOL în surpriza serii: 4-0 împotriva lui Salah!
0
Lifestyle
Fosta iubită s-a dezbrăcat și a postat provocator, după ce în patul fotbalistului a apărut o nouă „cucerire”
2
Au semnat actele pentru stadionul de 115 milioane de euro din România: „În sfârșit!”
6
Prinși în «ofsaid» » Internaţionalul n-a mai putut ascunde relația cu Valentina: „Ești în patul lui!”
3
Artista faimoasă din România a cântat imnul echipei la meciul din Superligă: „Am avut emoții uriașe!”
0
„Cât de stupizi să fim?” Generalul (r) Dorin Toma și Liviu Pleșa, ...
Libertatea
Cum s-a produs dezastrul din Nepal: prăbușirea unui ghețar a declanșat o ...
Adevărul
De față cu Mitică Dragomir, talentul uitat al Diviziei A a fost premiat pe ...
GSP SPECIAL
Pacientă cu cancer din România cumpără din Germania medicamentele care-i ...
Libertatea
vai cat de prosti sunt cei de la gsp... in alt articol scriu ca impresarul lui kaka a pus exact aceeasi fraza pe Twitter... Macar sa vorbiti intre voi inainte sa puneti un articol... penibil ca de fiecare data..
@dinamo1990: sterge dracului poza aia rusinoasa ca te faci de ras.Ce cauta sigla echipei militiei pe un site de sport.Esti un gunoi si echipa pe care o sustii este o adunatura de fatalai.Dixit.
Chiar daca a fost eliminata din optimi , Real ramane alaturi de Ac Milan cele mai titrate echipe din lume. Multe echipe mai au de mancat pana sa ajunga la performanta acestor echipe. O spune istoria.
daca si pizdulicea asta se mai pricepe la fotbal, atunci si turcu e specialist....
ce v-am agitat distrusilor
habar n-ai de istoria fotbalului si sunt convins ca mai sunt multe altele despre care nu ai cea mai mica idee!
Traieste din victiriile din anii 50? ba...da bine te pricepi tu la fotbal:))) si in '98, 2000, 2002 cine a castigat champions league?
Da exact ca si Steaua cu,cupa din 86. Cea mai buna echipa .....din Romania.
Meng esti tendentios, real este o super echipa care chiar are potentialul de a deveni cea mai buna din lume pentru a 10 -a oara in istorie. Nu conteaza ca a fost eliminata aseara de Lyon, dar este injust. Pentru mine a vedea aceasta echipa jucand este o desfatare si un prilej de a ma relaxa.
galactici pana in optimile champions league. (vezi ultimii 6 ani). o echipa umflata d epresa care traieste din victoriile din anii 50.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.