Daa, mandria romaniei.. in fiecare an isi iau cate 5 :))) Ai uitat sa zici Campioana Campioanelor si Fenomenul Fotbalului EstEuropean (sahktar, cska, zenit nu ar avea nici o sansa cu FC FCSB SA) :))))

Postat de ortega pe 24 August 2017, 10:13

«Leii» au învins la Buda...București" ... Mai degrabă ...«Leii» au făcut fcsb în Buda...București"

Si rapidul tau nu s-a dus tot in Buda?Mai exista?In liga a n-spea?E usor sa faci misto de altii cand tu te zbati in mocirla,asteptarile tale sunt 0.Mai vorbim peste 20 ani cand poate ajungeti si voi in prima liga(daca nu va desfiintati iar intre timp).

ortega  •  24 August 2017, 10:13

tyriell
tyriell  •  24 August 2017, 09:29
Postat de travka pe 24 August 2017, 08:42

daca noi suntem la coada mi-e frica sa ma gandesc unde sunt echipele voastre :)))))) i am respectat prea mult pe portughejii astia, trebuia sa ii dam 2-3 peste picioare lu gelson ala si nu mai miscau in atac, dar Dica e un prost habar nu are sa joace meciurile astea, in a doua repriza ne-am dus ca prostii peste ei am avut 3 ocazii si am tras in tribuna , ne au prins pe contre si ne au dat 4 goluri, cum sa ataci asa din min 45 ca si cum se termina meciul in 2 minute???? mi-am dat seama ce creier are Dica, de gaina

Nu numai dica are creier de gaina.in primul rand becali si stoica.2 *** *** in fotbal,***.

travka
travka  •  24 August 2017, 08:50

si cel mai prost e ciobanu, a cumparat 6 jucatori de atac si fundasii centrali ii aduce dupa play off UCL, si declara ca pe el UCL il interesa, pai nu esti prost?????? Momcilovici e fundas stanga improvizatie, Enache ala e descreierat si in atac si in aparare, iar Larie....Larie la golul 3 in loc sa il tatoneze pe ala sa il duca in margine, statea si se uita la el =)))) omu e praf si pulbere sper sa nu il mai vad la Steaua sa plece, din pacate si Nita ala a facut un meci foarte prost de data asta, s-a hazardat iar cu iesirile alea aiurea....dar vina e a lu Becali ca a cumparat doar atacanti si prea tarziu fundasii centrali, nu poti sa joci la nivelul asta daca tu iei gol in secunda 13 de la Colentina, iar Dica e un antrenor slab fara experienta, era clar ca pe Gelson ala trebuie sa il anihilezi, un jucator stie sa il scoata pe altu ii pui o talpa pe tibie din spate sau un genunchi in coapsa si l ai linistit, iei galben da ala cere schimbare, i am respectat prea mult pe descultii astia in afara de 3 jucatori de atac nu sunt vreo mare echipa, dar suntem noi prea prosti

travka
travka  •  24 August 2017, 08:42
Postat de randew pe 24 August 2017, 08:17

ce Shahtar... Ludogoretz da cu ei depamant, Maribor.... turcii aia din Istambul de au promovat acum 5 ani de i-au chinuit pe Sevilla...ei sunt la coada Europei de Est si se cred cei mai galonati... penibili

cainelup
cainelup  •  24 August 2017, 08:36

Aceasta dubla mansa ne-a dat 3 reprize cvasi-egale si o a patra repriza in care adversarii si-au dorit mai mult victoria, golurile 2, 3, 4 si 5 turnand, parca, plumb in ghetele si in capetele baietilor nostri. Am remarcat (nici nu a fost greu) inainte de meci, sosirea la stadion a patronului Gigi B. insotit de un alai de truditori ai ogoarelor din jurul Bucurestiului. Milionarul "in ieuro" a tinut un discurs, in timpul caruia legumicultorii au scandat "Gi-gi ! Gi-gi!", au fluturat steaguri si au ras gros, la glumitele sefului. Acesta ne-a relatat campania de shopping fotbalistic, *** Dumnezeu. In rest, o seara reusita, Obiectivul Celor 5 Boabe a fost atins, a lipsit doar aportul coregrafilor din Stefan cel Mare, pentru a fi totul perfect. A relatat pt. dvs. Costy Mocofanu.