Alte știri din fotbal
Cristiano Bergodi revine ca adversar în Giulești: „Cireașa pe tort” » Cum pune presiune pe jucătorii lui U Cluj
0
Fost antrenor la Rapid și U Cluj, Ovidiu Sabău e sigur: „Totul depinde de aceste lucruri” » Jucătorul care poate face diferența
0
Amenzi usturătoare după Dinamo - Petrolul: „4 sancțiuni doar pentru organizatori”
0
Ioan Varga are mare încredere că Pancu o va duce pe CFR Cluj în play-off » Ce spune despre transferul lui Slimani la Petrolul: „Fără îndoială”
0
Știri din fotbal internațional
Noutăți cu transferul lui Drăgușin: italienii iau mâine decizia! » „Fiorentina era asul din mânecă, dar...”
0
Liverpool - Newcastle, derby-ul etapei 24 din Premier League » Echipele probabile + cote
0
Leeds - Arsenal, în etapa 24 din Premier League » Echipele probabile
0
Ciro Immobile, negocieri avansate cu Paris » Anunțul lui Fabrizio Romano
0
Lifestyle
Nu e glumă! Iubita numărului 9 ATP a câștigat mai mulți bani decât tenismenul la Australian Open
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
12
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
Când poate criminalul de la Perla să ceară din nou eliberarea condiționată. ...
Libertatea
Autostrăzile A7 și A8, integrate în planurile NATO. Detalii despre ...
Adevărul
Locul unde „Pantera” Daniel Pancu este la loc de cinste, iar Mircea Lucescu ...
GSP SPECIAL
„Nu înțelegeți cât de prost este Trump”. Detalii din corespondența privată ...
Libertatea
amin ;)
pai tocmai asta e motivul acestor episoade de ferentari ale personajelor de tip mm sau becali, pentru ca presa le permite si pentru ca evident ca orice grup de romani care se respecta nu sunt uniti si se mananca intre ei chiar daca maine poate pica alta publicatie intr-o situatie asemanatoare iar rezultatul se vede
MM e un mare ţăran. Pătează imaginea clubului şi clubul o să primească sancţiuni fiindcă a închis accesul la antrenament. Dar pentru Steaua n-ar fi foarte bine dacă ar pleca acum. E prima oară în foarte mult timp când nu există ţigăneală între oamenii din club. Linişte. De asta reuşeşte în sfârşit să adune rezultate. Nici c-ar avea cum să plece. De demis nu e nimeni care să-l demită, iar de unul singur nu pleacă în veci. Trustul Pro poate să ţipe cât vrea, că ratingul lor stă la mila Stelei.
Craitoiule chiar era nevoie de un articol un plus pe aceasta tema? incepi sa devii un fel de stucan ai gspului. scrii numai despre subiecte de can can. nimic pozitiv, nimic constructiv. acum o sa vina iar postacii sa ne explice ca ziaristii aveau dreptul la 15 minute din antrenament. ca ei sunt postaci nascuti cu regulamentul uefa in brate.
NN e perfect ca manager pentru 80% dintre suporterii Stelei...niste cocalari care il urmaresc si la baie pe idolul lor travestit...Imi pare rau de cei care au intrat in pamant stiind ca Steaua e monitorizata...Felicitari MM...fa de ras Romania...ca pe tine te stim cu totii...
Cel mai ironic mi s-a parut acest Leo King : "MM ne pătezi istoria! PLEACĂ!"
Bravo MM-ule, da vacile afara de pe tarla :))))))))))))
mai bine il tineau o noapte la racoare sa l linisteasca ! asta merita !
"Mai mult, a doua zi, reporterul Gazetei a fost tras la răspundere chiar de către Alexandra Tănăsescu: "De ce ai scris? Ce treabă aveai tu? Vrei să ne interzică?". Ea i-a zis acelaşi lucru şi ofiţerului de presă: "Ăştia din presa scrisă n-au subiecte şi scriu despre noi! Doar ei merită interzişi"!" . . . ziaristii se toarna intre ei :))) cat de penibil :)))
"Mai mult, a doua zi, reporterul Gazetei a fost tras la răspundere chiar de către Alexandra Tănăsescu: "De ce ai scris? Ce treabă aveai tu? Vrei să ne interzică?". Ea i-a zis acelaşi lucru şi ofiţerului de presă: "Ăştia din presa scrisă n-au subiecte şi scriu despre noi! Doar ei merită interzişi"!" ce tare!! ziaristii se toarna intre ei :))))) vai de capul vostru
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.