Alte știri din fotbal
Sunt revoltați de condiții la Rapid - U Cluj: „La noi când veniți vă descălcați!”
0
Rapid - U Cluj, meciul zilei în Superliga » Bic are prima mare ocazie
3
Golgheterul care a jucat la FCSB, Dinamo și Universitatea Craiova analizează lupta pentru titlu: „E momentul ca una dintre ele să fie iar campioană”
0
Bogdan Andone tremură pentru calificarea în play-off: „Nu cred că lipsa lui a fost problema”
0
Știri din fotbal internațional
Ter Stegen rămâne fără victorie la Girona » Echipa lui Horațiu Moldovan i-a învins pe catalani
0
Scor de neprezentare în duelul din Emirate dintre Adrian Șut și antrenorul Ciprian Panait
0
Pisa a înregistrat un nou eșec în Serie A » Marius Marin a fost înlocuit la pauză
0
On fire! Valentin Mihăilă a înscris al doilea gol consecutiv în 2026
1
Lifestyle
Nu e glumă! Iubita numărului 9 ATP a câștigat mai mulți bani decât tenismenul la Australian Open
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
12
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
Când poate criminalul de la Perla să ceară din nou eliberarea condiționată. ...
Libertatea
Fundația lui Mihai Neșu, protejată de către stat. A scăpat de plata ...
Adevărul
Locul unde „Pantera” Daniel Pancu este la loc de cinste, iar Mircea Lucescu ...
GSP SPECIAL
Copiii romi din România care locuiesc în mașini în Elveția nu mai au ...
Libertatea
AI PERFECTA DREPTATE...DIN CATE STIU PRESEDINTELE TARII AR TREBUI SA FIE UN EXEMPLU...PROBABIL CA MM SA CONFORMAT :)))
Puteau sa se certe in Romania ! Aveam 400 euro in plus la buget. Noi ne scoatem ochii si altii ne iau banii !
ii utasi pe unguri..
Totul pleaca de la legislatia proasta si ambigua, unastfel de comprtament este inacceptabil intr-o tara civilizata, fie ca vine de la MIMI sau de la marinarul betiv. Dar cand il ai pe ala presedinte nu trebuie sa mai te mire nimic. Nici justitia corupta, nici legea proasta, nici presa aservita, nimic. Eu unul ma intreb zi de zi ce a fost in capul meu de nu am plecat atunci cand trebuia.
legi exista si la noi. nu sunt perfecte, asa cum nu sunt nicaieri in lume, dar nu sunt nici foarte rele (adica rau gandite), unele dintre ele. problema e ca la noi nu se aplica sau nu se aplica tuturor
asa e... esti dus... ce legatura are Andreea Esca cu fapta incalificabila comisa de Mita Travestita?... O sa vina o zi in care o sa regretati ca puscariabilul asta a trecut prin curtea Stelei
Meme nu a greșit cu nimic , Traian Băsescu a făcut la fel , ba a plecat și cu telefonul ziaristei la Cotroceni și a șters informațiile din el și nu a pățit nimic . :))))))) Deci este legal sa procedezi asa . :))))))))) Ba mai mult atunci ProTV și Media Pro au fost de partea lui Băsescu si l-au aparat pe președinte de cei care l-au criticat si au susținut prin Andrea Esca ca Băsescu a fost provocat . :))) Acum ProTv si Media Pro sa taca din gura .
E clar!!! La cât de mult te implici pe-aici și la cât timp dedici acestui forum,TU EȘTI M.M. STOICA DEGHIZAT. Îți doresc tot ce-mi dorești tu mie vrăbioiule!!!
Ce sa faci, prin alte tari, fie ele si Macedonia, se pare ca exista legi. Legi bune, pertinente si care se aplica ferm. Ghertoiul asta invatat ca in Romania unde poate imparti palme in stanga si in dreapta, poate sa ignore politistul de la rutiera doar pentru ca are Q7 si e MIMI, fara sa i se intample nimic, a primit o lectie, insa una prea usoara. Oare somnorosii din parlament cand vor ajusta legile dupa modelul tarilor civilizate. Aici nu se poate, orice rigoare si eventuala duritate a legii este caracterizata drept abuz. Neam balcanic de cretini.
Israeliana Andrea Esca de 20 de ani la ora 5 ne oferă doar lucruri negative despre neamul romanesc . Verifica-i pe multi care fac asta și o sa vezi ca nu sunt romani neaoș, misiunea lor este sa ne ponegrească în mainstream media controlata .
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.