Alte știri din fotbal
Rapid a anunțat plecarea jucătorului care l-a costat 900.000 de euro pe Dan Șucu
1
Gicu Grozav, „dublă” la debutul pentru noua echipă
1
Îl contrează pe Săpunaru: „«Ăsta își bate joc de mine!». De fapt, nu cunoaște legislația”
0
Interdicții și amenzi după Dinamo - Craiova 5-1 » Măsurile luate de Jandarmerie
0
Știri din fotbal internațional
Lifestyle
Iuliana Pepene, întrebată direct: „Cât de greu este pentru un bărbat să-ți câștige inima?” » Răspunsul oferit de prezentatoarea TV
3
Noua sală ultramodernă a României va fi inaugurată săptămâna viitoare » Nimeni nu va ghici primul meci care va fi găzduit acolo
6
Daniela Crudu și Mădălina Pamfile au apărut pe gazon la Botoșani
5
Gafă sinistră, în direct, la nunta verii în fotbal: „Aici vor avea loc funeraliile căpitanului naționalei!”
5
Tutor 3.0, noul sistem care monitorizează șoferii pe autostrăzile din ...
Libertatea
Încă o dronă doborâtă pe teritoriul României sâmbătă dimineață. Anunțul ...
Adevărul
Primul fotbalist născut în România care a marcat în prima divizie din ...
GSP SPECIAL
Ploi torențiale, grindină și vijelii în 21 de județe. Harta zonelor vizate ...
Libertatea
laca ............ esti slab..... poi o fost cel mai bun columbian de pe teren in meciul cu BRAZILIA!!!!!! shi la steaua nu ii bun :))
laca sa nu uiti sa bagi 3 inchizatori iar. si vezi ce faci poate renunti si la varf si il bagi pe al 4-lea inchizator. sigur o sa castigam cu vreo 0-2 1-3 din nou
cel ami tare articol...am mai citit "bucatica" asta de articole in alte 3 sau 4 articole...si nu e prima data cand observ asta...ma mir cum de nu va e rusine sa va bateti joc de noi cititorii vostri...fara noi a-ti fi 0 si va bateti de jumatate de an cel putin cu articolele voastre repetate si mincionoase RUSINE
Avand in vedere faptul ca in meciul Brazilia - Columbia a fost declarat jucatorul meciului , e clar ca locul lui in echipa nu e in nici un caz "la inchidere" . Calitatile lui pot fi puse in valoare exclusiv in faza de atac ... . Sper sa nu pateasca si el ce a patit Abel care a fost judecat dupa ce a jucat doar o repriza si ceva ( si culmea e ca n-a jucat rau ) . Nu inteleg de ce Kapetanos e luat la misto tot timpul din moment ce a marcat aproape de fiecare data ce a avut ocazia .
Laca esti praf tata... lasa-ne ca ma doare capu'cu strategia ta
A avut evolutii excelente pe postul lui, banda stanga, dupa care genialul antrenor Lacatus l-a mutat pe un post complet nepotrivit pentru Toja, si asa s-a ales praful. Sub ochii complet nepriceputi ai lui Becali, daca mai era nevoie s-o spunem. Laca, ia-te de mana cu Andone, alt stricator de jucatori si echipe.
Sorin - lacatus a incercat sa faca din Toja mijlocasul ofensiv de care echipa are nevoie - se pare ca nu prea i-a iesit
Tot respectul pentru Lacatus, un mare jucator. Dar daca intr-adevar iubeste Steaua ar trebui sa-si dea seama ca este un pic cam mare miza pentru el si sa lase locul cuiva mai bun.
Laca ce ar fi sa-l bagi in poarta ca si asa oierul nu-l mai agreeaza pe Zapata, ca la felul cum faci echipa e posibil sa vedem si pe asta. Sa nu uiti sa joci cu 3-4 jucatori la inchidere poate nu luam gol.
Lacatus eu zic sa-l pui pe Toja din primul minut ca fundas la inchidere pe Goian varf impins pe Radoi portar, Zapata mijlocas ofensiv, Nicolita fundas stanga ***
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.