Alte știri din fotbal
Notele GSP, după Slovacia - România! 5 corigenți la Bratislava și singura surpriză plăcută
0
Răzvan Marin anunță imediat după Slovacia - România: „Este pe lista domnului preşedinte”
0
MM Stoica prevede un dezastru la echipa națională: „Mă tem că va fi tragic”
0
Andrei Rațiu, dezamăgit după înfrângerea din Slovacia: „Iar ne-am făcut de râs”
0
Știri din fotbal internațional
DRAMATISM fără margini în cele 4 baraje pentru CM 2026! Italia, un nou DEZASTRU
6
Știm grupele și programul complet de la Campionatul Mondial 2026 » Ultimele două necunoscute, în această noapte
0
Povestea Campionatului Mondial! A terminat preliminariile pe ultimul loc, fără victorie, dar s-a calificat la turneul final
0
Turcia o învinge pe Kosovo și se califică la Campionatul Mondial după o pauză de 24 de ani
0
Lifestyle
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
4
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
8
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
AUR cere câte 300 de lei de la membrii care vor sa candideze pentru o ...
Libertatea
Răsturnare de situație în cazul Charlie Kirk: glonțul fatal nu se ...
Adevărul
„Minciuni!” » Replica Monicăi Iacob-Ridzi, după primul episod al ...
GSP SPECIAL
Inspectorii ANAF au confiscat 68,93 de milioane de la o casă de schimb ...
Libertatea
suporteri dupa meciul de aseara va-ti trezit ,a-ti baut cafeaua au cei de la CADOURISIFARSE.RO pastile de cafea falsa ideala ptr a vace o farsa unui prieten,dar au mult mai multe farse
In 40 de ani, de cand mananc fotbal pe paine, nu am vazut o echipa romaneasca dominata atat de autoritar, pe oricare stadion din tara sau din lume, asa cum a fost Poli dominata in repriza a doua. Dar nici o echipa de-a noastra care sa joace cu atata determinare, vointa, inteligenta si siretenie. Indiferent cat de mare a fost si este diferenta de valoare intre ele, Poli a "dominat" tactic copios pe Sahtior si, cu mult noroc, a stiut sa-si forteze destinul. Bravo, Poli! Bravo, Nelutu
Am fost si eu la meci si nu am fost impresionat de nimic...2 echipe mediocre cu pretentii...CUpa Uefa e o cupa cu echipele de pe locurile 5-6 din campionate de rahat...drept dovada si nivelul castigatoarei Sahtior care a fost penibila....oricum frumoase articole exagerate de parca ati fii vazut un RealBarca...oricum felicitari Timisoarei si sa speram ca o sa aduca echipe frumoase din CL ca sa putem vedea si noi fotbal adevarat !!
FELICITARI TIMISOARA!!!! Nibombe trebuia sa primeasca nota 10, a fost un adevarat turn de control al apararii. Bonfim doar 6? Mi se pare ca a jucat mai prost in tur, decat in meciul de aseara.
o sa fie un sezon interesant fara echipe din bucuresti in primele 3: Timisioara CFR si Unirea arata foarte foarte bine.
Felicitari Poli si multa bafta in turul urmator!
Daca meciul s-a terminat 0-0 si, in principiu, ambele echipe au fost la fel de bune, de ce au jucatorii timisoreni note mult mai mari decat cei uncrainieni? Nu ar fi normal sa aiba note aproximativ egale? Felicitari Poli si multa bafta in turul urmator!
Felicitari Timisoara!! Calificare meritata. Shaktar a pierdut calificarea in meciul tur.Atunci i-au luat de sus pe timisoreni. Ar fi frumos ca in play-off sa cada cu echipe gen sporting lisabona,stuttgart.Echipe de mana a doua de care timisoara poate trece. Bravo baieti,bravo timisoara,hai STEAUA.
Lui Bourceanu tinem sa-i multumim, Ca a trudit si-a alergat din plin. POLI-a fost echipa mare, Modesta si muncitoare. Astazi vocile unim NOI CU POLI NE MANDRIM! Refrenu’ nostru iar se-aude Dintre strazi si case ude: TIMISOARA, TIMISOARA ...
felicitari,sant mandru de voi!succes in continuare!!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.