Alte știri din fotbal
A fost erou cu Oțelul și i-a pus gând rău lui Dinamo: „Vreau să marchez cu ei!”
0
Filipe Coelho, avertisment după meciul cu Oțelul Galați: „Nu va fi simplu în viitor”
0
Pierdere pentru FCSB! S-a accidentat la încălzire și a ieșit din echipa de start
0
Gică Craioveanu, comparație surprinzătoare după Universitatea Craiova - Oțelul Galați: „Am văzut asta la Real Madrid în trecut”
0
Știri din fotbal internațional
Al-Okhdood - Al Hilal » SET încasat de Șumudică: a primit 3 goluri doar de la Benzema!
1
Imagini istorice la Milano! Cristi Chivu a purtat torța olimpică
6
Situație incredibilă pentru cea mai surprinzătoare campioană din Premier League » Sancționată cu o depunctare, e aproape de retrogradarea în a treia divizie
0
Partenera lui Vinicius junior vine cu detalii din viața intimă: „Când merg la ginecolog, trebuie să mă consult cu medicul lui Real Madrid. Pentru orice unguent!”
1
Lifestyle
I-au prins! Kim Kardashian se iubește cu unul dintre cei mai cunoscuți sportivi din lume
7
Fotomodelul care a câștigat 290.000 de euro doar urmărind meciurile de la Australian Open!
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
13
Robert Negoiță, după perchezițiile DNA: I-am făcut un deserviciu fratelui ...
Libertatea
„L-am avertizat”. Omul de afaceri Dragoș Sprînceană rupe tăcerea, după ...
Adevărul
VIDEO „Nu, dom' profesor, nu loviți calul! Nu așa!” » Hipodromul tăcerii ...
GSP SPECIAL
Dinastia Betoanelor: Cine sunt frații Robert și Ionuț Negoiță. Afacerile, ...
Libertatea
Ceea ce a spus Alexa, este un apropo cu bataie lunga, dar ca sa'ti dai seama, I'ti trebuie si putin creier!
BRAVO TIMISOARA. TURUL 3 VA FI DE 2 ORI MAI GREU. BAFTA!
Bravo Poli! Scopul scuza mijloacele iar Sabau a fost realist ca si de altfel antrenorul nationalei Greciei din 2004. Viva catenaccio!
e o mica problema.dak bourceanu e suspendat pt urmatorul meci,atunci si alexa e suspendat.pt k si el a luat galben in tur(a fost confuzia aceea k ar fi luat bourceanu 2 galbene,dar de fapt primu galben il luase alexa)si a luat si azi.hei,ziaristi d 2 lei,ne informati si p noi k lumea???
Bravo baieti, sunt stelist dar in primul rand sunt roman. Orice ar fi macar mergeti in grupele Europa League. ati facut si ceva puncte, bravo
FELICITARI!BRAVO "POLI"!!!
nota 6 bonfim... a jucat mult mai bine acum , cel putin asa am vaz eu
echipele mici sarbatoresc succese mici. daca dupa 2-2 si 0-0 vrea Alexa statuie, ce pretentii va avea dupa o eventuala calificare in grupe???
succes in continuare... sa fie panathinaikos sau sporting.... sa va vedem in grupe!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.