Comentarii (18)
vasi1986
vasi1986  •  22 Octombrie 2020, 09:01
Postat de mdg1 pe 21 Octombrie 2020, 23:22

În week-end, la Real-Cadiz 0-1, antrenorul Realului schimba 4 jucători la pauza. Ați citit bine? Real Madrid prin antrenorul sau, Zinedine Zidane, a schimbat la pauza meciului cu Cadiz din prima liga spaniola de fotbal 4(patru) jucători. Azi, meci din faza grupelor UCL, meci Ajax-Liverpool, antrenorul englezilor, Jurgen Klopp, face 3(trei) schimbări în minutul 60. Spun asta ptr ca săptămâna trecută îl luați la mișto pe Radoi pentru cele 3 schimbări făcute la pauza în meciul cu Islanda. Spunând chiar ca a deprins aceste învățături din perioada FCSB. Am vrut doar sa subliniez ca sunteți penibili. Atât.

Diferenta ca la ei cand fac schimbari, se simt, la noi nu prea s-au simtit :))

1r2d2
1r2d2  •  22 Octombrie 2020, 06:31

Să înțelegem că și jj e antrenor bun !?:))

doardinamo1948
doardinamo1948  •  22 Octombrie 2020, 02:22
Postat de fcsbist.de.mic pe 21 Octombrie 2020, 22:11

Pai cum sa se justifice? Gol anulat sub pretextul VAR, zeci de penaltiuri nedate, arbitrii ii lasau pe adversari sa intre la rupere pe cand la Real Madrid fluierau orice contact, vantul a batut in directie gresita si tramvaiul nu i-a ocolit.

Doua semifinale in care Bayern a fost furată pe fata de iReal Madrid=zeci de milioane câștigate de Real, sistemul VAR, “Greșelile” de arbitraj sunt analizate și judecate corect=priceless.

mdg1
mdg1  •  21 Octombrie 2020, 23:22

ali.bec
ali.bec  •  21 Octombrie 2020, 22:37
Postat de the_fixer pe 21 Octombrie 2020, 20:47

Hala Madrid :))))) sigur antrenor e ala care seamănă cu Ianis Hagi? :))))

dreak  •  21 Octombrie 2020, 21:52

Surpriza o fi pentru voi, astia care va credeti ziaristi. Ca ptr cine a vazut ultimele lor meciuri (cel mai recent infrangerea cu Cadiz), nu este nici o surpriza...

140890610325991
Chimir Sen  •  21 Octombrie 2020, 21:28

*** ăștia , Juventus și fcbs , fiecare în campionatele lor , fără arbitrii ar fi nimeni în drum ... Cât fură *** astea n-a furat nici drecnea cu Țiriac împreună ...