Alte știri din fotbal
După tragerea la sorți în Cupa României, Florin Niță a dezvăluit ce l-a sfătuit pe Târnovanu: „Eu vorbesc mereu cu el”
0
Andrei Nicolescu vrea revanșa în Cupa României: „Este unul dintre obiectivele de anul acesta” + Ultimele detalii despre noul transfer de la Dinamo
0
Care e viitorul lui Șumudică la CFR Cluj? » Noul șef din Gruia dezvăluie: „Am o viziune clară”
0
Grupele și programul Cupei României Betano! Dinamo și Craiova în aceeași grupă, FCSB a avut mare noroc!
23
Știri din fotbal internațional
Toni Kroos și-a desemnat favoritul pentru Balonul de Aur
0
Șucu transferă un jucător suspendat în Anglia pentru rasism! » Atacantul are 5 goluri la națională în 2026
1
Julian Alvarez e inamicul numărul 1! » Baza de pregătire a lui Atletico, împânzită astăzi de mesajele ultrașilor!
1
Alexandru Tudorie, la un pas de transferul într-un campionat exotic
0
Lifestyle
Cea mai sexy hocheistă din lume, deconspirată de fani » Noul iubit este tot un sportiv
4
Portarul devenit celebru în timpul Campionatului Mondial se iubește cu românca Dana » Surprinși pe aeroportul Otopeni
14
Femeia cu peste 1 milion de urmăritori intervine în scandalul de la FCSB: „Nu e nici 1% apreciat! A trecut printre atâția fotbaliști și nu i-ai spus un «bravo»”
30
Sala Polivalentă din Tulcea găzduiește un nou eveniment sportiv, după succesul de la Europeanul de baschet U18
1
Cum s-a adaptat Ucraina după distrugerea a 53% din infrastructura ...
Libertatea
Cum încearcă Italia să oprească invazia crabului albastru cu ajutorul ...
Adevărul
Continuă șantierul la a doua cea mai mare Sală Polivalentă din România
GSP SPECIAL
ANM anunță furtuni în weekend, cu ploi și rafale de până la 55 km/h. Harta ...
Libertatea
"Mihail Negulescu Din ce colț îndepărtat, l-ați mai scos și pe acest Ciuculescu? Eu am câteva decenii bune de când urmăresc fotbalul și sincer, nu-mi amintesc de un asemenea jucător de fotbal. Dacă ești jurnalist, cum să faci un articol cu o astfel de nulitate, numai în ideea de a scrie ceva negativ despre Steaua. Or exista zeci de mii, de nechemați, care au trecut pe la Steaua și nu au reușit. Asta nu-i îndreptățesc să aibă și o părere pertinentă. RUȘINE gsp!" Da tu , Mihail Negulescu ai dreptul la "parere pertinenta"?Tu esti un star?Tu nu esti o nulitate? Ba esti, si pe deasupra esti si ipocrit. Auzi ma frate: cum isi permit" nechematii" s-a aiba o parere. Auzi: "nu-i indreptatesc sa aiba o parere pertinenta".Da tu cine esti ma taie- paie sa ai dreptul la pareri si altul nu?Tu esti indreptatit?Cetatene! e o tara libera si fiecare are dreptul la o "parere pertinenta".Au murit oameni pentru asta ma taie-paie.
"Considerat un adevarat talent" la 22 ani joaca la FC Balotesti :))))
Cine mai e şi Ciuculescu ăsta? Oare de pe ce cracă căzut?
Din ce colț îndepărtat, l-ați mai scos și pe acest Ciuculescu? Eu am câteva decenii bune de când urmăresc fotbalul și sincer, nu-mi amintesc de un asemenea jucător de fotbal. Dacă ești jurnalist, cum să faci un articol cu o astfel de nulitate, numai în ideea de a scrie ceva negativ despre Steaua. Or exista zeci de mii, de nechemați, care au trecut pe la Steaua și nu au reușit. Asta nu-i îndreptățesc să aibă și o părere pertinentă. RUȘINE gsp!
cine este acest pacalici si unde joaca? Cine este fcdb 2013 si ce a realizat pe plan sportiv? Cine sunt cei din pch....actuali si fost militieni, jandarmi, securisti si familiile lor, mercenari asoldati de clica psd-unpr-pc, extremisti antiromani.
Explica.mi cu argumente ca nu am dreptate! !!!
SUA? AUSTRALIA SI NOUA ZEELANDA SE TAVALESTE DE RAS.. CANGURII SI.. URMELE NENUMARATE DIN ZEELANDIA AU LUAT O PORTIE DE ENDORFINE SERIOASA.. PASTORII SE BUCURA .. AZI DAU MAI MULT LAPTE.. DOAR DINAMO :))))))))
roman care te ajuta la greu ,laurentiu.Aseara chiar am apreciat tactica lui Reghe, exceptand presingul solitar .a avut cojones sa joace avantat in fata acestui gigant.
Mai taie din ele dale dreacu...
Culmea e ca au ajuns dinamovistii sa rada de "performantele"Stelei in Europa. Ba voi nu existati in europa fotbalistica a ultimilor 20 de ani.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.