Alte știri din fotbal
„Main-eventul serii nu a mai fost calificarea Craiovei” » Mihai Rotaru a comentat ieșirea violentă a lui Ștefan Baiaram: „Suntem singura echipă din lume unde se întâmplă asta”
0
Petrolul obține a treia victorie a sezonului, 2-1 în deplasare cu FC Voluntari
2
FC Argeș - Farul, meci tare în etapa #5 din Superligă » Echipele de start
0
Cu ce echipă din Liga 2 a semnat Andrei Pandele, mijlocașul trecut și pe la FCSB
0
Știri din fotbal internațional
Chivu caută să transfere de la Dortmund: „Jucătorul s-ar întoarce în Italia, iar Inter discută deja cu agenții lui”
0
A marcat un gol la Mondial și se transferă la un club de top » Cu cine a semnat extrema descoperită de Bayern
0
FC Köln a refuzat 50 de milioane de euro pentru tânăra extremă! » Transferul internaționalului a picat definitiv
0
Mikel Arteta surprinde: „Maresca este la fel de bun ca Guardiola”
0
Lifestyle
Vestea momentului la Timișoara: Guvernul a deblocat construirea noului stadion „Dan Păltinişanu” » Când va fi gata
6
Cristiano și Georgina au semnat contractul prenupțial » Detalii noi de la cea mai discretă nuntă a anului
0
Aryna Sabalenka a pozat pentru Time, pe tocuri și în costum de baie, pe un teren de baschet
5
După Tulcea, o nouă sală polivalentă ultramodernă e 99,99% gata în România » IMAGINI + marea problemă
7
Procurorul adus în tricou rupt la instanță și proba vitală „uitată” de ...
Libertatea
Coșmar într-un avion Ryanair. Pasagerii ar fi leșinat și vomitat din cauza ...
Adevărul
Continuă șantierul la a doua cea mai mare Sală Polivalentă din România
GSP SPECIAL
Taxe noi și amenzi usturătoare pentru TIR-urile din București. Ce a decis ...
Libertatea
Da . Iar ce spune maresalul , nu stiu . Poate nu mai este cu fosta sau nu este casatorit in acte .
Dar mai iese?Nu l-au sanctionat astia dupa prostiile ce le-a facut in ziua cand a fost liber?
ba ce bine imi pare ca o supthh ciobanul p ,daca eram din constantza ii aratam cuorul in dimineatza asta cand iesea la academia lu hagi
Dukadam trebuia sa declare ce a zis acum inainte de inceperea competitiei.Toata suflarea stelista stie ca nu avem lot nici pentru castigarea campionatului intern dar sa mai si jucam in Ch.League. Eu zic ca pentru Club si pentru jucatori nu este o mare pierdere(financiar vorbind)..pentru ca BANII tot la Becali in conturi mergeau.
moti are pretena nu nevasta ,aseara dedica calificarea pretenii sale ,deci cine minte ,tu sau el ?
Tu chiar il crezi pe nataraul ala de-l linge la co4ie zi de zi pe cioban? :))))
Unde, in Resita?
Prea tanar,cel putin pentru meciurile din cupele europene.
Da , da : ))))) Ultima dat l-am inalnit in urma cu trei sau patru ani la hotelul lui . De fapt al neveste-si ! Are socru f. bogat.
Vb aiurea. Arlausky asta nu-i portar. Mai bine apara Cojocaru.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.