Alte știri din fotbal
Corvinul a mai făcut un pas spre promovare pe terenul Stelei! Când poate fi matematic în Superliga
0
FC Botoșani - Oțelul » Duel la limită în play-out. Echipele de start
0
Ionuț Popa, omagiat de fanii Politehnicii Iași în pragul aniversării clubului
0
Mutare de impact! A semnat înainte de derby-ul CFR Cluj - U Cluj: „Ne bucurăm că te întorci acasă”
0
Știri din fotbal internațional
Eyupspor - Gaziantep, în runda 31 din campionatul Turciei » Debutul lui Mirel Rădoi pe banca noii sale echipe
0
Radu Drăgușin, folosit ca un bancomat » „Mulți bani au fost risipiți pentru a finanța contracte dezamăgitoare!”
0
Mesajul disperat transmis de fostul campion mondial: „Mi-aș da un deget ca să mă mai întorc! Eram bolnav...”
0
Ancheta privind moartea lui Diogo Jota și a fratelui său s-a încheiat: detaliile tragediei
0
Lifestyle
Noul model Dacia a fost surprins pe stradă! Imagini-spion cu mașina care urmează să fie lansată
0
„Au vrut să împartă sala în două” » Imagini halucinante cu polivalenta istorică din România
4
Lovitură pe piața auto » Rivalul Dacia ajunge în premieră în Europa! E al doilea cel mai vândut model la nivel global
5
„O să îmi pun o poză în lenjerie și o să îmi bubuie Instagramul” » Gluma sportivei numită „cea mai frumoasă din România”
19
MApN explică de ce avioanele Eurofighter nu au doborât drona rusească ...
Libertatea
Scandal între Italia și Elveția: Roma refuză să plătească spitalizarea ...
Adevărul
Banca Națională a României, decizie spectaculoasă la 40 de ani de la ...
GSP SPECIAL
Un bărbat din Galați a filmat exploziile atacului din Ucraina: „Motorul s-a ...
Libertatea
Insolventaaaaaaa!
La priveghi nu, dar ma duc la inmormantare, sa ma pis pe pieptul valahului!
nicidecum,dar nu-mi place ca nu se spun lucrurilor pe nume.iar Parvulescu a fost cel care ne-a tras in jos.dar nu-i problema.suntem in Europa League in continuare.pentru mine,ca suporter Steaua este foarte bine si asa.am ratat reintalnirea cu marii giganti ai fotbalului mondial.atat.in rest,voi tot la tv veti fi si tot la panda pe infrangerile Stelei veti sta.probabil pe viata..chiar nu sunteti plictisiti de un astfel de trai,fara nicio satisfactie adusa de echipa voastra favorita!!???acum la rece,iti pot spune ca ma doare fix in pix ca nu-i mai intra lui Gigi nu stiu cate milioane de euro in cont.ca astia pe la tv,numai despre asta vorbesc,despre ce bani ar fi intrat in conturi..
Fara gluma, Steaua a facut un mare serviciu fotbalului romanesc: a scos maximum de puncte fara sa se califice in CL. In EL are sansa sa obtina mai multe puncte decat in CL, sporind astfel zestrea de puncte a Romaniei.
Are indigestie.Digera greu ca Moti i-a scos din CL facando pe portarul.
Sigur ca stim cine este, e VALAHUL dupa meciul de aseara!
mars in pastelematii de valah marsav, ca nu te mai baga nimeni in seama, nici macar stelistii tai, toti s-au dezis de tine si de mintea ta bolnava. din cauza ta si a diliului de randoom toti microbistii neutri au ajuns sa injure steaua si sa o urasca. si nu doar pe steaua, ci si pe aceia care au simpatii fata de acesta echipa, un exemplu perfect ar fi Halep. fac apel la toti stelistii cu IQ peste minim sa-i ignore pe acesti doi ratati proveniti din bangladesh, valahul si randoom, si astfel poate vor inceta injutaturile si ura impotriva stelei! IGNORATI VALAHUL SCHIZOFRE-NIC! IGNORATI PE RANDOOM CEL DILIU!
Canta draga"sunt ferict si ma simt bine"nu injura ca un om de ultima speta
Canta draga"sunt fericit si ma simt bine".Ce esti suporter numai la rezultat?
Eu stiu foarte bine ca este o afacere, din pacate la noi numai afacere nu e. E doar un sistem pervers de muls bani care nu are absolut nimic cu performanta sportiva, se exploateaza intr-un mod pervers orgoliul suporterilor, dar nu se face mai nimic pentru continuitate si perspectiva. In fine, au mai fost o groaza discutii pe subiectul asta, nu stiu de ce trebuie sa insistam.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.