Alte știri din fotbal
Cum au fost păcăliți suporterii români la meciul cu Turcia » Gafa organizatorilor de care bișnițarii au profitat imediat
1
Ioan Ovidiu Sabău a identificat înlocuitorul ideal pentru Mircea Lucescu: „Suficientă experiență și valoare”
2
România U19 - Irlanda de Nord U19, meci decisiv pentru calificarea la Campionatul European
1
„M-a scuipat și m-a înjurat!” » Conflict violent cu o legendă a fotbalului mondial: „Mi-a dat un pumn de a trebuit să fac raze”
0
Știri din fotbal internațional
Dimarco, starul lui Chivu, e primul care răspunde criticilor: „Gest din instinct”
0
Ofertă de la Manchester United pentru doi titulari ai lui Real Madrid
0
Senegal a luat decizia » Va purta un tricou cu două stele în ciuda deciziei CAF
0
Apelul Peluzei Nord pentru fanii echipei lui Cristi Chivu: „Singuri împotriva tuturor pentru a trece prin furtună!”
0
Lifestyle
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
0
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
6
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
Consilieră relațională, despre sentimentele masculine: „În mintea multor ...
Libertatea
O rachetă Flamingo ucraineană a lovit o fabrică de explozibili la 750 km în ...
Adevărul
Ce ar trebui să știe bărbații despre sănătatea femeilor: „Ele cred că o iau ...
GSP SPECIAL
Preț miei Paște 2026. Cât costă kilogramul de carne de miel în supermarket? ...
Libertatea
a scapat Messi cu doar 2 saptamani de pauza dupa o intrare criminala a lui Ujifaluji, eveniment ce a avut loc in septembrie 2010
nu au cum sa stie ce are messi maine se vor face teste pt ca de obicei nu se fac la cald trebuie sa mai astepte putin,dar daca nu era ceva grav nu se pangea messi si nu era schimbat si luat cu targa de pe teren.orice problema la genunghi e cam grava!!
Da-ne si noua un link cu golurile lui Muller te rugam, nu de alta dar poate are 90% dintre goluri de la 30 de metri, macar sa stim.
Portughezii astia nu sau lasat pana nu l-au vazut scos pe targa. Nici nu intrase bine si deja unu i-a intrat cu talpa pe glezna. A 3 a oara a fost cu noroc se pare...
Un atacant mare stie sa se pozitioneze perfect asa ca nu conteaza cum da goluri atat timp cat le da. Sa inteleg ca tu ai urmarit toti marii atacanti ai lumii si doar Messi a dat goluri din 3 4 metri cu poarta goala. Uita-te la Inzaghi sau Van Nistelrooy. Oamenii astia au fost nascuti in "offside" caci parca tragea mingea la ei. Se pozitionau perfect de fiecare data. Ce au in plus Messi si Ronaldo este driblingul. Ce are Messi in plus fata de Ronaldo? Dupa parerea mea singura diferenta dintre ei este ca primul joaca intr-o echipa iar al doilea joaca de unul singur. Oricum sunt amandoi mari de tot in fotbal si isi vor avea si ei locul lor in istoria fotbalului printre primele locuri.
Groaznic, numai asta nu trebuia sa se intample:( sper sa fie ceva minor si pana duminica sa isi revina...
hahahaa!!! daca intradevar esti femeie atunci te intelegem. Esti indragostita de unul mai inalt si mai frumos, care joaca foarte bine, dar care n-are rezultatele lui Messi. Daca esti baiat si te dai cu nume de fomeie, inseamna ca esti gay, pentru ca altfel nu as putea intelege cum ai putea sa fii asa de orbit si sa nu-i acorzi creditul lui Messi pentru tot ce face pe teren.
hai sa ne calmam pentru ca postarea mea era postare de troll .:D pueam sa jur ca apar persoane iritate de afirmatia mea.e nasol sa te bucuri pentru raul altuia, dar oricum se pare ca accidentarea e minora, si o sa bata recordul.
nu ai uitat ceva pe foc? Vezi ca arzi cartofii .... poate il confunzi cu ronaldo. Ia mai verifica tu cate golurri o dat din 11m .Sezonul asta are 19 goluri in campinat si doar 1 din 11.Din 3 metri cu poarta goala o fi dat destule, dar dupa ce o driblat toatat apararea si portarul.... dar nu ma astept sa fi vazut tu vreunul din ele.
Esti doar un frustrat. Du-te si spanzura-te!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.