Alte știri din fotbal
UTA, vești bune înaintea bătăliei de play-off cu CFR Cluj
0
Tânărul bătut cu parul de doi jucători legați de Poli Timișoara e fiul unui fost fotbalist trecut și pe la Rapid
0
Stipe Perica, pe picior de plecare de la Dinamo » Clubul care încearcă transferul în ultima zi de mercato
3
S-au convins că n-au încotro: 10 milioane de euro pentru noul stadion din România!
0
Știri din fotbal internațional
Wayne Rooney îl avertizează pe starul lui Liverpool: „Ar trebui să fie îngrijorat de forma lui Ekitike”
0
Cu cine tocmai a semnat fostul dinamovist Balthazar Pierret
0
Ter Stegen s-a accidentat din nou și ar putea fi operat! Adio Mondial 2026?!
0
Michael Carrick îl vrea înapoi pe Rashford! Reacția jucătorului și a Barcelonei
0
Lifestyle
I-au prins! Kim Kardashian se iubește cu unul dintre cei mai cunoscuți sportivi din lume
6
Fotomodelul care a câștigat 290.000 de euro doar urmărind meciurile de la Australian Open!
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
12
Harta infracționalității în București, explicată de Bogdan Berechet, șeful ...
Libertatea
Cum a fost salvată Europa datorită rezistenței rusești și aroganței unui ...
Adevărul
Se lucrează într-un ritm uluitor la Stadionul Dinamo: arena din Ștefan cel ...
GSP SPECIAL
Ilie Bolojan s-a enervat când a fost întrebat de ceasul purtat: „Vă rog să ...
Libertatea
Cum sar toti sionistii in apararea *** asta MEDIOCRU.....
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
inca o dovada ca gestu arbitrului nu a fost correct
Unde au influienta italienii ca de fiecare data cand au avut ocazia arbitrii au arso pe Juventus. Finala cu Barcelona, finala cu Real, returul cu Bayern, returul anul trecut cu Real. Asa ca mai mereu au fost arsi.
Dintotdeauna italienii au avut mare influenta la UEFA!Aproape ca Becali, la comisia de disciplina a FRF!
"l-a impins cu mainile si l-a lovit cu genunchiul stang, iar stoperul advers s-a aruncat in iarba". Deci il loveste , il impinge si el se arunca. Sa inteleg ca lovitura si impinsul nu au avut nici o legatura cu caderea stoperului. Dupa actiunea asta il prinde de par(se vede clar). Arbitri au actionat corect!!!! Rosu si cel putin 2 etape suspendare.
FALS ce spui tu. Deci cartonașul roșu a fost o aberație pe care o lume întreagă a văzut-o CLAR , Ronaldo trebuia CEL MULT să primească un galben , dar hai să mergem cu aberația mai departe pentru căăă... CE??? DE CE??? În numele cre/ti/niei că sa mai întâmplat și altă dată și nu sau luat măsuri? Să se rejoace finala în care Maradona a jucat mingea cu mâna era F.F.F. GREU , în schimb acel cartonaș trebuia ANULAT și asta se făcea foarte ușor de către comisia de disciplină , dar ei nu vor ca arbitrii să ararte pr/ost așa că... au dres-o. Cartonaș roșu trebuia să ia arbitrul asistent.
sunt fan juventus ... dar mi se pare aiurea sa anulezi o sanctiune dupa meci, indiferent de greseala. asa sa anulam si golul cu mana lui maradona si alte zeci sute mii de greseli facute cu intentie pro real madrid in istoria fotbalului.
ai dreptate. ar trebui sa-i anuleze ambele etape de susendare, nu doar una. de aia s-a facut o comisie la care poti sa contesti aceste suspendari.
Nu e adevarat. Decizia UEFA ar fi o reparatie morala pentru o eliminare gratuita la o faza unde se impunea maxim galben.
Cr7 nu a fost de vine
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.