steaua batea 6-0 k sa faca si spectacol;) si se califica.

cristy_fzr
cristy_fzr  •  07 Martie 2012, 19:41
Postat de cr7thebest pe 07 Martie 2012, 16:14

ce zici ma..muilanu a fost praf aseara mai ales in prima repriza.imi pare rau k nu sa calificat arsenal.chiar meritau sa mearga mai departe...pacat de jucatori ca au crezut pana in ultima secunda...nu ca noi ne bagam cu fundu in poarta si asteptam adversaru...sincer milanu nu merita sa se califice.arsenal a jucat un joc frumos ...pacat

esti 1 fraer care s-a uitat doar la retur :)

cr7thebest
cr7thebest  •  07 Martie 2012, 16:14

digei
digei  •  07 Martie 2012, 15:32

Milan s-a menajat pentru fazele urmatoare...La 3-0 a inceput sa-si faca jocul ...Singura sansa a lui Arsenal era sa dea si al 4-lea gol pana la pauza cat erau italienii in vrie...Oricum s-a calificat cea mai buna per total

Postat de terminatorul2 pe 07 Martie 2012, 02:25

Eu as fii vrut sa mearga mai departe STEAUA .

Eu as vrea Basel in sferturi !

milan6
milan6  •  07 Martie 2012, 11:36
Postat de puscarie_pe_viata pe 07 Martie 2012, 02:19

As fi vrut sa mearga Arsenal mai departe, daca nu rata Van Persie din 2 metrii....

Las' ca se califica OM !

seedorf
seedorf  •  07 Martie 2012, 11:32

cam usor s-a dat penalty-ul ala.si in finala cu liverpool tot asa s-a intamplat, un penalty acordat usor si englezii au reintrat in meci...

1947fcsb
1947fcsb  •  07 Martie 2012, 10:07

Cei de la Arsenal au pierdut calificarea cand au inceput sa atace prin constructie. Primele 3 goluri au fost poate si putin norocoase, nu au venit dupa un atac organizat. Italienilor este greu sa le dau gol asa tinand cont ca se apara pe 2 linii, pana si catalanilor le-a fost putin dificil.