Alte știri din fotbal
Pe mâna străinilor! Premieră pentru Superliga la start + Portugalia a trecut pe #1 în campionat
0
Gigi Becali se simte trădat de Florin Tănase: „Nu mă așteptam la așa ceva! Nici «la mulți ani» nu mi-a zis”
10
Prima zi la Dinamo pentru Alaa Bellaarouch: „Puțin obosit de la drum, dar foarte fericit”
0
Ciprian Deac, la prima apariție în noul rol: „Am avut emoții!”
0
Știri din fotbal internațional
A făcut anunțul despre Didier Deschamps: „Suntem afectați”
0
Uruguay - Spania: GOL după o gafă uriașă! Capul Verde - Arabia Saudită e celălalt duel care decide ierarhia din grupa H
0
Dembele a repetat aceeași frază de 10 ori după recitalul cu Norvegia
0
Faza serii în Norvegia - Franța » Gestul „Dictatorului” Mbappe a făcut înconjurul Internetului
0
Lifestyle
O jurnalistă celebră și-a chemat o prietenă și s-a dezlănțuit în Ibiza: „Am uitat de mare”
1
Elizabeth Omoregie s-a îmbrăcat în tricoul naționalei favorite de la Mondial! O are alături pe iubita handbalistă
16
A postat cum susține Columbia, iar imaginile fac înconjurul internetului
1
Georgina s-a pozat doar în ... tricou pentru a sărbători live golurile lui Cristiano Ronaldo! » Fotografia devenită virală
3
Ilie Bolojan i-a răspuns lui Nicușor Dan, care a acuzat PNL că a generat un ...
Libertatea
Caz șocant în SUA. Un copil de 7 ani, care cântărea 116 kilograme, a murit, ...
Adevărul
Imagini de la casa unde a copilărit Ion Țiriac: „La început am făcut foame ...
GSP SPECIAL
Specialistul în comunicare politică Gheorghe-Ilie Fârte, despre atacul lui ...
Libertatea
Ce meci ai văzut tu frate? Ieri Real a predat o lecție de fotbal campioanei Europei !!!
deci daca Everton bate sau face egal cu City, trimite titlul la dusmanii de moarte din oras?:)) foarte interesant trebuie sa fie meciul...
1.Liverpool joaca la Crystal Palace unde se iau greu 3 puncte 2. Da City joaca la Everton care nu prea mai pot sa piardă locul 5 nu prea mai pot sa prindă locul 4 si mai ales nu vor cu nici un preț săi faca campioni pe marii rivali din Liverpool!!! Imi doresc din suflet sa câștige Liverpool titlul dar va fii foarte greu ei trebuiau sa faca un egal cel putin cu jegurile de la Chelsea( cel mai urat fotbal din Premier) sau sa câștige si atunci era la revedere!!
n-a pierdut nimic liverpool...city are in deplasare cu everton, a echipa foarte foarte incomoda...daca nu scoate 3 puncte de acolo, liverpool e campioana..
Frustratii de serviciu pun acum calificarea Realului pe seama arbitrului,atata prostie in randul pustanilor din Romania nici ca o sa mai existe in alta tara din lumea asta,noua generatie facebook,lionela si barzelona
Ronaldo........CE RECORD . . . . sTiaua........ CE RECORD :))))))))))))))))))))
Am observat de cateva ori ca le dadea fault gratuit, in special lui Pepe. Cum cadea ala jos, imediat fluiera jegu ala. Un meci cu 3/4 goluri din faza fixa, spune multe despre jocul "minunat" al lui Real. Bale a fost singurul care joaca intradevar fotbal frumos, poate di maria...in rest, tre sa se milogeasca de arbitrul portughez pt o lovitura libera sa inscrie si Ronaldo.
a pierdut titlul in Anglia ; daca la barca ajunge Klopp o sa fie un an foarte interesant 2015 !!
Am spus-o de la inceput , Guardiola o sa distruga Bayern!Stilul de anul trecut cu pase direct pe varfuri , sau pe extrema , cu lansari fantastice de la centrul terenului , contraatacuri extrem de rapide !!!Pep si-a batut joc de echipa asta !!!I-a ingropat !Nu trebuia decat sa le mentina moralul si motivatia ridicata si sa le conserve stilul ; echipa ar fi mers din inertie sa cum a mers si in supercupa !El a reusit sa impuna acelasi stil falimentar ca la barca; avandu-l si pe Goetze ; imi pare rau pt el , ca om tot respectul dar nu a reusit sa-si depaseasca limitele ! E tanar poate va intelege in sf ca fotbalul s-a schimbat !Pt Bayern ar fi foarte bun antrenorul lui Liverpool , si asa a pier
Cel mai bun la ora actuala. Ce repede se schimba domnii, cand ronaldo are o perioada magnifica, e "cel mai bun din toate timpurile", cand messi avea o perioada magnifica e "cel mai bun din toate timpurile" =))) Messi poate sa care Barca dupa el, dar dc? A castigat tot ce se poate si in ultimele meciuri sa vazut cat de dedicat este, a alergat cate 3-4 km in ultimele meciuri. Messi a castigat totul cu barca, inclusiv o caruta cu bani. Ceva o problema este, dar daca joaca la turatie maxima cum juca acum 2-3 ani, este peste Ronaldo. Incontestabil.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.