Alte știri din fotbal
„Carisma asta...” » E convins despre jucătorul lui U Cluj: „Domină, cel mai bun din România!”
0
Pas în spate pentru Costel Gâlcă în lupta la titlu?! » „Normal că nu putem câștiga așa”
0
Alex Dobre, după ce Nistor a vorbit despre salariile de la Rapid: „Asta îi transmit”
1
Răzvan Lucescu a aterizat de urgență la București » Mesajul transmis direct de pe aeroport
3
Știri din fotbal internațional
Cristi Chivu a mai făcut un pas spre titlu și nu se ascunde: „Cu toții suntem vinovați de ceea ce se întâmplă”
0
Jurnaliștii din Italia, la picioarele lui Cristi Chivu: „Merită aplauze pentru asta” » Ce notă a primit antrenorul român
0
Ultima semifinalistă din Cupa Angliei, decisă la penalty-uri » Meciurile din careul de ași
0
Inter A UMILIT-O pe AS Roma în derby-ul din Serie A » Chivu mai face un pas mare spre titlu!
4
Lifestyle
Prezentatoarea s-a afișat cu fotbalistul mai tânăr cu 11 ani și a „rupt” Internetul: „Genul de dragoste...”
2
Gluma lui Gabi Torje, după ce l-a văzut pe Ilie Bolojan la câțiva metri de el: „Nu știu dacă am voie să spun”
17
Un studiu îmbucurător: obiceiul simplu prin care se reduce riscul de demență sau Alzheimer
0
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
5
Un grădinar a plantat semințele unei roșii dintr-un burger de la McDonald’s ...
Libertatea
Cum l-au extras comandourile SEAL pe pilotul american rănit în Iran, de la ...
Adevărul
George Copos, piruete cu restaurantul „Panoramic” din Brașov: „De 20 de ...
GSP SPECIAL
Boala pe care autoritățile de la Moscova vor să o țină ascunsă și care face ...
Libertatea
bingo angelo era pionierul totusi, stii doar. valentin stanescu a mai inventat si sistemul trece mingea dar nu si omul. zice unul: da cum sa-l opresc pe ala dom profesor ca e ca sageata? el zice: rupe-i gioalele.
aloha und guten nacht amigo. evident ca n-a fost regulamentar. unii sustin: si totusi, no, bine ca a fost si asa, no ? ....)))))))))))))
Din cauza lui idiotul ala si al nemernicului de Valentin Stănescu nu urmăream deloc aproape echipa nationala .
nu te verific mah ultrasensibilule...))) ma alintam eu asa, ca bezmeticu'.
app nu stiu cati stiti, cu exceptia lui valah, dar sistemul pe trei triunghiuri defensive era preferatul lui nea angelor niculescu la romania anilor 70. fiind densitate mare de fundasi, acestia recuperau repede mingea, dar pentru ca nu erau suficienti atacanti trebuia mentinuta cu orice chip posesia relativ usor castigata. si uite asa a aparut fraza celebra a lui nea angelo: tine ma mingea la tine, nu o da la nimeni, decat afara...))) hai baieti, sa temporizam putin !
ma confunzi nu sunt aradean
Noapte bună, bro.
Orice pădure are uscaturi și orice oraș are și un ospiciu.
Te-am crezut pe cuvânt, începi ca microbistul cu verificarea??. Poate la el e deformație profesională:))))
l-am intrebat de uta pentru ca oscila. cand avea dinamo, cand uta. chiar daca mai e un nene care abereaza sub niste nick-uri de aradean, sunt 80% sigur ca nici magnificul asta, nici ala nu tin cu uta. cunosc oameni de acolo si sunt f ok.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.