Alte știri din fotbal
Marius Croitoru crede că FCSB a descoperit o „nestemată”: „E foarte talentat, are un viitor frumos!”
0
Și-au marcat victoria! Ultrașii din Peluza Sud au venit la stadion în seara meciului Universitatea Craiova - Oțelul
0
Jucătorii de la FC Botoșani cred în calificarea în play-off: „FCSB nu era într-o perioadă bună, dar le-am dat noi puțin avânt”
1
După Ngezana, încă două accidentări la FCSB: „Mâine vedem cât vor lipsi”
0
Știri din fotbal internațional
Al-Okhdood - Al Hilal » SET încasat de Șumudică: a primit 3 goluri doar de la Benzema!
7
Imagini istorice la Milano! Cristi Chivu a purtat torța olimpică
8
Situație incredibilă pentru Leicester » Sancționată drastic, e aproape de retrogradarea în a treia divizie
0
Partenera lui Vinicius junior vine cu detalii din viața intimă: „Când merg la ginecolog, trebuie să mă consult cu medicul lui Real Madrid. Pentru orice unguent!”
2
Lifestyle
I-au prins! Kim Kardashian se iubește cu unul dintre cei mai cunoscuți sportivi din lume
7
Fotomodelul care a câștigat 290.000 de euro doar urmărind meciurile de la Australian Open!
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
13
Robert Negoiță, după perchezițiile DNA: I-am făcut un deserviciu fratelui ...
Libertatea
„L-am avertizat”. Omul de afaceri Dragoș Sprînceană rupe tăcerea, după ...
Adevărul
VIDEO „Nu, dom' profesor, nu loviți calul! Nu așa!” » Hipodromul tăcerii ...
GSP SPECIAL
Robert Negoiță, pus sub control judiciar, după ore întregi de audieri la DNA
Libertatea
E albanez naturalizat. Cam toata nationala Elvetiei e formata din ex-yugoslavi naturalizati
ce vorbesti domnule? chiar asa? ....)))
am scris eu altceva? Ți-a plăcut piesa?? LOOK AROUND:)))
Eu țin cu Bayern de 40 de ani și am văzut mari fotbaliști și erau toți germani . Generația asta e slăbuță și au jucat prost , degeaba au dominat dacă nu au pus poarta în pericol .
crezi ca e vreo mare diferenta? e doar una: acolo banditii sunt mult mai stilati.
CFR, CHELSEA au indoliat fanatismul romanesc ! Ce nopti urate au avut unii ! Cu noi esteee Dumnezeu !
Eu stiu ca e bun .. pacat ca nu a jucat si cu Otelul , sa il vada romanii la treaba , dar poate il vedem in amicalul cu Romania .. nu prea are nume el de elvetian , dar merge (si pare cam gras :)) )
Cine o conduce forul ăsta , Mitică?? Zici că-i premiază pe schiori, dă-i dreaqului:)))
Asa e dar imi aduc aminte de 99,si apropo eu sunt fan si al nemtilor,al nationalei GERMANIEI.Pt Romania inca nu s-a inventat o cupa europeana,ca sa ii sustin.
Daca l-ai fi vazut vara trecuta pe Shaqiri la Euro U21, ti-ai fi dat seama ca e un fotbalist ff bun si probabil n-ai mai fi facut misto de numele lui:)
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.