Comentarii (62)
galeriakvsc  •  17 Septembrie 2014, 10:25
Postat de eucutine pe 17 Septembrie 2014, 10:23

imporatant e ca aseara nu a avut ocazia echipa lui Ana Pauker sa-si imbunatateasca recordul negativ, pe care l-a amintit inclusiv site-ul UEFA, si sa sarbatoreasca US24!

Mars la Budapesta cu mizeria CeFuRa. 0-3 cu Dinamo Minsk.

inexistentus  •  17 Septembrie 2014, 10:23
Postat de a.c.a.b_st pe 17 Septembrie 2014, 10:16

topaiala cred ca nu-i precizata in regulament..in schimb,stiu ca portarul nu are voie sa miste de pe linia portii pana in momentul in care jucatorul loveste mingea.. oricum,putea sa faca moti orice,cei 2 nu aveau voie sa traga ca niste amatori dupa o noapte de betie.

sigur. a fost mai mult pasa la portar. Daca nu esti tehnic sau ai emotii, regula sigura la penalty e sa tragi tare. Pentru ca poarta e destul de mare.

eucutine  •  17 Septembrie 2014, 10:23

imporatant e ca aseara nu a avut ocazia echipa lui Ana Pauker sa-si imbunatateasca recordul negativ, pe care l-a amintit inclusiv site-ul UEFA, si sa sarbatoreasca US24!

galeriakvsc  •  17 Septembrie 2014, 10:20
Postat de fangigi pe 17 Septembrie 2014, 10:17

Articol plin de aberatii, Moti gropar, Balotelli a spus "merci", expresii tipice suporterilor cornuti, scoliti la "palat"! Cine a scris asa ceva sigur l-a avut profesor pe ciobanul analfabet!

Asiaticule ratacit pe meleaguri romanesti, cand CeFuRa a parasit rusinos UEFA in faza preliminara cu scorul umilitor 0-3 este bine sa taci in mortii tai de mongol nebun, sa de te muti la Budapesta si tu si mizeria ta de club sintetic cu galerie Karaoke si fara suporteri.

inexistentus  •  17 Septembrie 2014, 10:18

moti pasa la Balloteli, care marcheaza :))

fangigi  •  17 Septembrie 2014, 10:17
Postat de caine_ pe 17 Septembrie 2014, 09:50

Abia asteptau "jurnalistii" sa poata scrie ceva de Moti si sa aduca turma la extaz

Articol plin de aberatii, Moti gropar, Balotelli a spus "merci", expresii tipice suporterilor cornuti, scoliti la "palat"! Cine a scris asa ceva sigur l-a avut profesor pe ciobanul analfabet!

bridges  •  17 Septembrie 2014, 10:16

I-au ajuns pe bulgari blestemele stelistilor.Cat poate sa-i tina si bafta asta porceasca ?

a.c.a.b_st  •  17 Septembrie 2014, 10:16
Postat de pe 01 Ianuarie 1970, 02:00

topaiala cred ca nu-i precizata in regulament..in schimb,stiu ca portarul nu are voie sa miste de pe linia portii pana in momentul in care jucatorul loveste mingea.. oricum,putea sa faca moti orice,cei 2 nu aveau voie sa traga ca niste amatori dupa o noapte de betie.

steaua1986forever  •  17 Septembrie 2014, 10:15

Superba pasa lui Morti. In stilul caracteristic. Nu mira pe nimeni ca a gafat. Ma rog, pe nimeni care l-a mai vazut jucand inainte. A distrus multe meciuri pe gafele lui, dinamovistii au uitat cum se rugau de toata lumea sa plece de la ei dar acum e erou. Dupa ce a facut meciul carieri cu Steaua, nu putea sa faca altceva decat sa se intoarca la jocul lui obisnuit.

mosh_gerilla.1948  •  17 Septembrie 2014, 10:14
Postat de pe 01 Ianuarie 1970, 02:00

PANATHINAIKOS ATHENA - DINAMO 0-2 DINAMO - PANATHINAIKOS ATHENA 6-1 . Să moară mā-ŧa (ba nu, întreaga familie) că nu știai și de aceste rezultate!

  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7