Alte știri din fotbal
Confuzie totală la Chindia - Farul: Rafael Munteanu a gafat, Popadiuc a marcat, iar faza s-a analizat 7 minute la VAR
0
Edi Iordănescu atinge punctul „delicat” al selecționerului Gică Hagi: „Vor fi expuși criticilor”
0
Chindia - Farul, prima manșă a barajului de promovare/menținere în Superliga. Șoc la Târgoviște
3
Încă o condamnare: fratele lui Cornel Penescu a primit o pedeapsă de 2 ani și opt luni pentru ucidere din culpă! Ce urmează
2
Știri din fotbal internațional
Alertă la Paris: două vedete de la PSG, incerte pentru finala Ligii Campionilor
0
Surpriza de la Cupa Mondială și-a prezentat echipamentul: design unic
0
Hull - Middlesbrough, barajul de promovare în Premier League » Start de partidă!
0
Pep Guardiola a semnat noul contract, după ce s-a despărțit de Manchester City
1
Lifestyle
Fosta acționarului de la Dinamo, la Festivalul de la Cannes: „6 ani împreună au fost foarte grei”
2
Ramona Olaru, vedeta Antenei, antrenament neobișnuit » Antrenorul a rămas surprins: „Dă bine?”
6
A fost căsătorită cu Ioan Timofte, s-a iubit cu Adrian Cristea, acum face afaceri în SUA: „Vorbim despre miliardari din toate colțurile lumii”
12
Cum a ales Vinicius Junior să oficializeze despărțirea de iubita lui: „Îți mulțumesc pentru tot”
8
Cum a ajuns Max Korzh să adune în București fani din peste 50 de țări prin ...
Libertatea
Simona Halep rupe tăcerea după retragere! Ce a împins-o să se refugieze în ...
Adevărul
O decizie definitivă a Curții de Apel București produce panică la FRF: ...
GSP SPECIAL
Opt concurenți au căzut în râpă în Bucegi, la ultramaratonul „Transilvania ...
Libertatea
stimate Miu, si daca stoaia se califica, ce *** o sa faca? o sa fie data afara ca o masea puturoasa; au batut o gloata din cucuieti si gata a ajuns echipa mare. Vise tzatzo, vise.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
inca in "mare" rezultat al "galacticilor" de balta;aici nu prea se mai poate fura ca in La Liga, si se vede din cosmos cat de "mari " sunt.
Lectia engleza servita de 3 antrenori 'foarte' englezi: J.Klopp, M. Pochettino si P. Guardiola.
fals. locul 1 din grupele e.l.,poate juca cu cele mai slabe 4 echipe din ucl locul 3.
Ai 27% sanse sa joci cu o echipa de pe locul 2, daca vei castiga grupa. Restul de 73%, sunt sansele sa joci cu o alta castigatoare de grupa. Partea cu adevarat buna este ca nu joci cu o echipa venita din CL.
Cum a scapat sahtior de lucescu cum incepe sa aiba rezultate in ch. League si fara ca ahmetov sa bage sute de milioane.
Chiar si dan petrescu a zis ca noi sa ajugem in finala europa league si random zice sa cadem cu napoli sau borusia. Wtf asta inseamna ca vrei sa fim eliminati.
Bai random ce treaba are napoli si borusia cu noi ? Vb numai prostii. Noi daca castigam grupa jucam cu locu 2 din alta grupa. Tu gandesti? Astea joaca cu locu 2 din orice grupa. Wtf chiar vrei sa fim eliminati de zici sa picam cu ei. Tu nu esti stelist adevarat.
Nimic nu vine intimplator pe lumea asta nici evenimentele politice care tulbura societatea spaniola !
noroc ca nu judec o echipa dupa un singur meci. sunt jucatori care au castigat UCL de 3 ori in ultimii 4 ani. sunt oameni nu roboti, sunt supusi greselilor si timpului care trece peste ei.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.