Alte știri din fotbal
Ilie Dumitrescu a avut un remarcat în Hermannstadt - FC Voluntari: „Foarte bun”
0
Nu înțelege ce s-a întâmplat în Hermannstadt - Voluntari: „Chinuială! Nu aveam voie”
0
Dorinel Munteanu a anunțat o nouă absență la returul barajului din Superliga: „Are nunta programată atunci”
0
Florin Pârvu, după thriller-ul cu Hermannstadt: „Nu s-au apropiat de poartă”
0
Știri din fotbal internațional
Tottenham s-a salvat dramatic de la retrogradare! Cât a jucat Radu Drăgușin în meciul decisiv
2
Candidatură acceptată! Florentino Perez are oficial un rival la președinția lui Real Madrid
0
Faraonul și-a luat adio: Emoțiile au copleșit „Anfield” la ultimul meci al lui Mohamed Salah la Liverpool
0
Ce făcea Declan Rice în timp ce Arsenal câștiga titlul în Premier League » Saka a râs de el: „Hilar!”
0
Lifestyle
„Nu se înțeleg” » Imaginea cu mama și iubita lui Jude Bellingham a devenit virală: „Fața ei spune totul”
2
Cu ce echipă din România ține Cristian Mungiu, proaspăt câștigător al marelui premiu Palme d'Or: „Dintotdeauna! Eu am jucat fotbal ca libero”
7
Fosta acționarului de la Dinamo, la Festivalul de la Cannes: „6 ani împreună au fost foarte grei”
2
Ramona Olaru, vedeta Antenei, antrenament neobișnuit » Antrenorul a rămas surprins: „Dă bine?”
6
„Este manipulat de Iran ca un bleg”. Democrații americani îl desființează ...
Libertatea
Noi dezvăluiri despre viața ascunsă a cuplului Macron. Brigitte Macron, ...
Adevărul
O decizie definitivă a Curții de Apel București produce panică la FRF: ...
GSP SPECIAL
Adrian Despot, solistul trupei Vița de Vie: „Scena e singurul loc unde sunt ...
Libertatea
nu marcam deloc. o sa vezi ca se termina 0-0. nu trecem de astia si asta din cauza managementului. nu exista rezerve, iar jucatorii se cred fotbalisti. aiurea, sunt doar jucatori de fotbal
Foarte bine.Daca domnul gigi nu a intarit echipa, pierde banii din UCL.Deja am o mare lehamite cand vad ca pe nimeni nu intereseaza performanta, ci banii.Poate ne va prinde bine aceasta eliminare, ma gandesc ca mizeria aia de la jilava ne va lasa in plm in pace.
Sa vezi ce inseamna prostia...uita-te in oglinda.;)
nu prea stiu ce am jucat primele 15 minute din a doua repriza,incepeam sa-l cred pe Halpin cu dopajul lui dar apoi si-au revenit baietii ,deh ,mentalitate de roman ,sa stam bine mersi ascunsi dupa un rezultat subtire ...saize!
macar n-au facut parastas in tribune si nici nu umbla cu cutia milei.
s-a terminat, nu bate steaua la varsovia
bagamias paola in mort11 vostrii de stelisti sa o luati in gura forza STIINTA
Echipele mari nu rateaza asemenea sanse .... Mai avem de construit .... La Varsovia se va califica Legia! S-au trezit! Pacat! Latovlevici ... patetic! A uitat ca joaca FUNDAS !!!! Dusmanul nr.1 = Liga 1 !!! Forza Stiinta!!!
bai clona mai taci draq din gura aia spurcata. Ori esti batut in cap ori esti prost, dar cred ca esti prost si idiot.
Acuma, vorbind serios, sanse sunt, desi aici am fost dominati clar fizic si tactic. Noroc ca domnul Rizzoli in ultimul sfert de ora a arbitrat intr-un singur sens, pentru noi.Ne-a dat cateva lovituri libere gratuit, ne-a iertat de un rosu la georgievski si de al doilea galben la Prepelita. In retur va trebui sa jucam altceva, adica fotbal.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.