Alte știri din fotbal
Mihai Stoica, dezamăgit când a citit ce a spus internaționalul român: „Tragic!”
9
„Dădeai «bună ziua» și la clanțe, acum ești altul”. Mihai Stoica acuză modificările de comportament din vestiarul lui FCSB
6
„Asta m-a convins să vin la Rapid” » Talisson dezvăluie prin ce a trecut ca să ajungă fotbalist
0
Kyros Vassaras a luat decizia, după controversele din UTA - Rapid: l-a reținut de la delegări!
13
Știri din fotbal internațional
Remarcații lui Cristi Chivu în succesul cu Borussia Dortmund + Cum a răspuns, întrebat despre un duel cu Mourinho în play-off
0
Dennis Man, cel mai slab de pe teren în PSV - Bayern » Ce au scris jurnaliștii olandezi
0
„Pentru prima dată” » Ce au remarcat jurnaliștii italieni la Cristi Chivu, în victoria cu Dortmund + Nota primită de român
0
Liverpool a reușit scorul serii în Liga Campionilor » „Cormoranii” s-au calificat la pas în optimi
0
Lifestyle
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
11
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
Omul lui Vîntu și al lui Voiculescu e la un pas să redevină om cinstit. ...
Libertatea
Avocată membră PNL, prinsă în flagrant în timp ar fi luat mită 60.000 de ...
Adevărul
Martor la marea tragedie din viața lui Dumitru Dragomir: „Veniți! Veniți! ...
GSP SPECIAL
Teoria erorii cognitive în cazul accidentului din Timiș: „Creierul ...
Libertatea
DE ce schimbi subiectul dupa meci vei fi aici?
ti-e ciuda ca ai fost banat? cum de nu esti la meci?
Steaua in mod normal n-ar trebui sa aiba probleme, si cred ca isi va asigura calificarea inca din tur, dar surprize se pot intampla. Nu mai departe de aseara am vazut... Forta Steaua!
ai cautat ceva comentariul ala,era de la amiaza
E bine la finalul meciului te astept sa lasi un comment sa vedem daca ti a iesit ,asta daca ai caracter sa mai poti comenta 3-0 pt STEAUA..
Nu mai exista moderatori sa baneze conturile celor care se comporta ca un jungla sau la ospiciu ?
Eu cred ca Dinamo Tbilisi e mai buna decat Legia la ora asta si nu stiu de ce s-a facut atata tam tam pe seama "valorii" Legiei. Steaua a demonstrat, cel putin pana acum, ca joaca ceva, joaca fotbal si se poate confrunta cu orice echipa europeana. Nu-nteleg, daca te temi de Legia inseamna ca n-ai ce cauta in grupe unde lupti cu alde Barcelona, Real, Manchester, Bayern etc. La cum am vazut Steaua pana acum ,2-3 goluri diferenta asta seara mi s-ar parea normale
buna asta!
Pfffff ce agramat esti. Dupa ce ca esti prost, iti mai si etalezi ca la parada prostia ta... Mai treci pe la scoala baiete. Uite, asa se nasc viitorii copii de prin canalizarile bucurestiului.
Intrebati de colegii de brasla,ziaristii din Polonia, cine impresioneaza la Steaua de la mijloc in sus, toti ziaristii romani au raspuns la unison : Ana Maria Prodan !
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.