Alte știri din fotbal
Dezvăluiri de la Oțelul Galați: „Nu am luat niciun salariu anul acesta. Suntem în aprilie și nu e ușor”
0
A obținut primul succes ca antrenor în Superligă: „Mi-am dat seama din primul minut”
0
Pe cine dă vina Mihai Stoica pentru eșecul de la Botoșani
3
Rămas pe loc retrogradabil, Dorinel Munteanu a răbufnit: „Numai bolnavii fac astfel de comparații! Așa suntem noi, românii”
0
Știri din fotbal internațional
Vedat Muriqi a dat lovitura în prelungiri în Mallorca - Real Madrid și scoate gruparea lui Arbeloa din lupta la titlu
0
Remiză în Gaziantep - Alanyaspor, duelul românilor din Turcia » Ianis Hagi a ieșit accidentat
3
Arne Slot, după umilința cu Manchester City din FA Cup: „Singurul aspect pozitiv”
0
Cristi Chivu, scut pentru elevul său: „A fost în cârje și 3 zile mai târziu a jucat pentru Italia, nu știu dacă va rămâne”
0
Lifestyle
Prezentatoarea s-a afișat cu fotbalistul mai tânăr cu 11 ani și a „rupt” Internetul: „Genul de dragoste...”
1
Gluma lui Gabi Torje, după ce l-a văzut pe Ilie Bolojan la câțiva metri de el: „Nu știu dacă am voie să spun”
12
Un studiu îmbucurător: obiceiul simplu prin care se reduce riscul de demență sau Alzheimer
0
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
5
Cursă contracronometru pentru găsirea pilotului american al avionului ...
Libertatea
Povestea lui Petre Dulfu, omul din spatele lui Păcală: cum a ajuns celebru ...
Adevărul
George Copos, piruete cu restaurantul „Panoramic” din Brașov: „De 20 de ...
GSP SPECIAL
5.500 de angajați au acceptat oferta Mercedes și au plecat de bunăvoie cu ...
Libertatea
si totusi *** mai respira, apropo, va recomand un film de Sergiu Niçolaescu in seara asta, oricare !!!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
vai de mama lor de rupti..se chinuie cu *** astia de liga a 3-a la noi
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
rezultatul este echitabil desi cred a am avut mai multe ocazii. cu apararea asta de liga a doua nu avem ce cauta in nici o grupa. pacat, echipa e buna de la mijloc in sus. si sa recunoastem adversarul a fos destul de modest, jucatori cu mici exceptii rudimentari, cu un joc bazat doar pe forta daca ne prindeau altii mai buni ne dadeau 5 lejer. Calificarea nu e pierduta dar ne-am compromis mare parte din sanse. Asa merita jijel ca doar nu era nebun sa riste vreun milion sa ia doi fundasi inainte de meciul cu astia.... ah, si cica nu e nici budescu deci ne va fi infinit mai greu!
Batem la Plzen :::))
ce sau chinuit *** cu *** anonimi :))))))))))))) mor
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
V-am spus nu merge cu min 95 !
Cred ca ii batem si fara Budescu. Cu conditia sa inceapa Bizonu' din primul minut.
Ii batem daca nu e grav accidentat Budescu,daca are probleme grave e pa calificarea.
corect. celalte echipe sunt de rasul si rusinea romaniei. doar Steaua conteaza in europa in fiecare sezon.
Ii si asta o consolare mah dupa atatea cvadriple istorice si trecem de plzen fara probleme:)
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.