Alte știri din fotbal
PNL, mesaj emoționant după decesul lui Gabi Mureșan: „Asta stă mărturie”
0
Eugen Trică și-a găsit cu greu cuvintele după decesul lui Gabi Mureșan: „Credeam că e fake. I-am dat și mesaj”
0
Ionuț Rada, după moartea lui Gabi Mureșan: „A fost o onoare”
0
Reacție tulburătoare de la CFR Cluj, după moartea prematură a lui Gabi Mureșan: „Ne lipsești deja”
0
Știri din fotbal internațional
Lovitură chiar înaintea „sfertului” cu Franța! » „Nu s-a refăcut. Sper să fie disponibil pentru următorul meci”
0
Șeful arbitrilor neagă influențe externe și explică deciziile din Argentina - Egipt: „Nimeni nu le poate pune la îndoială integritatea”
0
Anunț despre titularul Franței înaintea „sfertului” cu Maroc » Ce a decis lui Real Madrid pentru Tchouameni
0
Dat afară de portughezi, Roberto Martinez are deja o ofertă! » Ce echipă ar putea prelua antrenorul spaniol
0
Lifestyle
Le mai recunoști? Fostele prezentatoare ale știrilor sportive au atras toate privirile la evenimentul lui Cătălin Botezatu
7
La 85 de ani, fostul șef al Federației se iubește cu o artistă de 32 de ani: „Sunt respectată, mă simt fericită”
35
Gestul unui influencer american într-un hotel din Lacul Como a șocat Italia: „Gata, ajunge, e nebunie”
0
Fără milă » Cristiano Ronaldo, ținta meme-urilor după eliminarea Portugaliei de la Mondial
10
Un mecanic român a demontat jumătate de mașină electrică și a descoperit ...
Libertatea
Tulburarea neștiută de care suferă Matt Damon. Dieta severă pentru filmul ...
Adevărul
Arena din România pe care a jucat Arsenal a ajuns o junglă!
GSP SPECIAL
Mitul „bunului samaritean” versus realitatea crudă a azilelor din Bihor. ...
Libertatea
Joaca in capul tau prost....Steaua joaca cu Rapidul saptamana viitoare.
Continua cu injurii si pregateste-te sa iti mai faci un cont. Cate ai la activ banate, vreo 200-300? No life obosit.
La 4-1 nu e umilință dianmoviștilor? Și s-avem pardon, diferența dintre Barca și Roma e mult mai mică decât cea dintre Steaua și Lazio..
sunt indragostiti, fac mult sex si...:) cat despre fotbal, am parerile mele (foarte rezervate) despre liverpool, echipa favorita a angliei, al carui stil niciodata nu l-am putut suporta (de la keegan, dalglish si rush, pana la owen si salah). un stil foarte ofensiv, dar dinamovist (sa nu-mi sara dinamovistii in cap, ca eu sunt neutru). cu varf puternic, agresivitate si viteza, urlete din tribune si tot asa.
jurgen klopp ala chiar ca face minuni la liverpool. eu niciodata nu am laudat un antrenor,da juergen klopp este antrenorul meu preferat. un tip carismatic. ma bucur ca am jucat un amical impotriva celor de la borusia dortmund pe cand jurgen klopp era antrenor si a vorbit foarte frumos de Steaua. STEAUA BUCURESIT CAMPIOANA LUMII ESTI.,
Este evident ca de cand au decis sa promoveze zilnic pe fcsb si pe idolul lor din Pipera, astia de la hartia de impachetat guvizi habar n-au ca Liverpool este totusi o forta in lume.
Sevilia are cele mai mari sanse sa intoarca, le trebuie "doar" doua goluri. Cam sansele mielului de Paste. :D
Care tichete? Pentru finala, nu? La oficiala.
Cîte drumuri trebuie să fi făcut tu la cele mai renumite Clinici de Proctologie și Curologie după acel 1-5 de la Roma ...
Te doare inca?
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.