Alte știri din fotbal
CFR Cluj are un nou antrenor! Neluțu Varga a dezvăluit numele: „Sper să fie o lovitură pentru noi”
0
Paul Papp și alți 7 jucători pleacă de la Petrolul! » Insolvența bate la ușă, iar datoriile sunt SF: 9,3 milioane de euro
0
Florentin Petre a rupt tăcerea după despărțirea de Dinamo: „Eu doar asta știu să fac, era imposibil să rămân!”
0
O lume întreagă SUB stadion! » Tur în „labirintul” din Giulești: imaginile sunt spectaculoase
0
Știri din fotbal internațional
Lovitură de jumătate de miliard! » Real Madrid a semnat cel mai lung și scump acord de sponsorizare din La Liga
0
Manchester City pregătește revoluția după Guardiola! Opt jucători pot pleca de la vicecampioana Angliei
0
A rămas fără suporteri! Naționala Iranului, lovită dur în SUA
0
„E mai bun decât Mourinho” » Iker Casillas propune un antrenor spaniol din La Liga
0
Lifestyle
Au ales cele mai sexy 11 partenere de fotbaliști care vor merge în America
1
Ce poți face în Mexic cu „incredibila” sumă de 1,3 lei? » Surpriză totală la aterizare, după ce am călătorit în avion cu naționala Tunisiei!
7
Și Dennis Man s-a căsătorit astăzi: căpitanul Stanciu i-a fost naș
8
Denis Alibec s-a căsătorit discret cu fosta gimnastă
10
Sorin Grindeanu s-a întors din SUA, când era ministru, cu o factură de ...
Libertatea
Șoferul camionului care a făcut dezastru în Constanța susține că i s-a ...
Adevărul
Avem LISTA COMPLETĂ de premieri olimpice, ținută doi ani la secret de COSR ...
GSP SPECIAL
Cazul șoferului de TIR care a provocat carambolul din Constanța. Poate o ...
Libertatea
specific unuia care tine cu barca/fcsb, dai vina pe arbitru cand nu iti convine rezultatul si mereu cealalta echipa e avantajata. de galbenele pe care le merita cavani in prima repriza nu zici nimic, de faulturile constante a lu veratti pana a fost eliminat nu mai spui nimic? nu a favorizat pe nimeni arbitru, a lasat jocul mai liber, iar veratti e un *** sa sara asa spre arbitru.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
In momentul in care Verratti a fost eliminat, meciul era decis demult. Diferenta mare de valoare intre cele 2 echipe, diferenta mare de valoare intre cei 2 antrenori.
Chiar si asa Realul a fost clar superioara!
Articolul-inspirat din presa franceza-e literatura!Real Madrid a predat o lectie de fotbal!Parca era in turneul de vara din China!Ilusion contra tradicion!
Bă tu ești prost? Așa se întâmplă când pui doi fani ai varzelonei să comenteze in meci jucat de Real. Și alți fraieri că tine să se uite la meci...
Dupa incheierea primelor doua meciuri retur din optimi stiti si primele doua echipe calificate? Incredibil! Cum ati facut?
Cred ca le-a facut o favoare cand ca ia lasat cu un om mai putin... ia mai relaxat pe cei de la Real si au reusit si ei sa inscrie ca pana atunci nu stiau cum arata centrul terenului . Daca la 3-2 si 2-1 mai exista comenarii de genul imi pare rau ca nu le-au dat mai multe. Cum se poate neica nimeni psg compara cu Realul ?! Sa fim seriosi ca in afara de Neymar restul sunt modesti..
De 60 ani, Madridul va tor arata cum se castiga, iar voi, frustatii *** Ucl e specialitatea acestei echipe....
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
arbitrul neamț a făcut exact cât trebuia să ajute realul: nu l-a eliminat pe kovacici la zero-zero deși era cazul,in schimb l-a dat afară pe verratti cu al doilea galben discutabil(italianul a protestat întemeiat fiindcă fusese clar faultat chiar sub nasul arbitrului care și chior dacă era trebuia să dea fault ptr psg la faza aia).
psg=Penibili Si Gângavi.ce echipă de râși! ce penibili! să nu miști in fața realului aflat in cel mai prost moment din ultimii ani ca formă,asta da performanță demnă de unai emery! după acest nou insucces răsunător,șeicii care aruncă sute de milioane pe neymari și mbappei probabil îi vor prelungi contractul pe încă un sezon,să-i elimine în optimi la anul....basel:)))p.s.:și balonul de aur merge la......
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.