Alte știri din fotbal
FCSB - Al Jazira, meci amical contra echipei lui Cosmin Olăroiu
0
Pleacă de la CFR Cluj?! » Fotbalistul e așteptat să revină doar pentru a fi vândut sau dat afară
0
Rapid - Kosice, al treilea amical al verii pentru giuleșteni » Debutant în echipa de start trimisă de Pancu
0
A închis ușa-n nas Stelei și semnează cu o contracandidată!
0
Știri din fotbal internațional
Gata, începe sezonul! ML Vitebsk - Craiova, debutul campioanei în preliminariile Champions League. Echipe probabile + unde se vede la TV
8
Surpriză pe aeroportul din Rio de Janeiro » Câți jucători s-au întors după eliminarea din „optimile” Mondialului!
0
Dedicație pentru Craiova la debutul în preliminariile Ligii Campionilor: ce va apărea pe tricourile juveților
1
Raul Rusescu desființează declarația selecționerului de la Mondial: „A greșit față de un întreg continent!”
8
Lifestyle
Le mai recunoști? Fostele prezentatoare ale știrilor sportive au atras toate privirile la evenimentul lui Cătălin Botezatu
5
La 85 de ani, fostul șef al Federației se iubește cu o artistă de 32 de ani: „Sunt respectată, mă simt fericită”
35
Gestul unui influencer american într-un hotel din Lacul Como a șocat Italia: „Gata, ajunge, e nebunie”
0
Fără milă » Cristiano Ronaldo, ținta meme-urilor după eliminarea Portugaliei de la Mondial
9
Amendă record de 1.000.000 de lei primită de Asociaţia fondată de Viorel ...
Libertatea
Eșec grandios: Rusia a încercat să copieze drona ucraineană „Baba Iaga”. ...
Adevărul
Arena din România pe care a jucat Arsenal a ajuns o junglă!
GSP SPECIAL
Cel mai lung proces de mare corupție din România. Prima sentință, cu ...
Libertatea
Sa fie arestati astia la aeroport...astia de la city, ptr viol !!!!!
Unii dintre noi eram atenti la cubul amplasat de asta a aparut mesajul "Doar Dinamo" dar nu se va mai repeta pentru ca acum suntem avertizati si e bine. Am avut si avem cea mai principala galerie. Hei, hei!
NU EXISTĂ umilință mai mare pentru fcsb srl, decât ce a făcut galeria lui Dinamo în seara asta !!!!! INCREDIBIL !!!! Felicitări !!!!
doar falimentul total al fotbalului românesc ne mai salvează. Luat totul de la 0. Dar făcut cu cap dup-aia.
Cel mai tare lucru din istoria suporteriei mondiale s-a petrecut la meciul Stelei cu Manchester City! După cum ați putut vedea, în startul meciului coregrafia steliștilor de la tribuna a doua a fost mesajul ”Doar Dinamo București”. Ciudat, foarte ciudat! NU? Aflați că nu este o ironie către rivali, ci invers. Dinamo a făcut coregrafia aia printr-o metodă genială. Niște suporteri dinamoviști s-au dat steliști din Germania am impresia, l-au contactat pe Gigi Becali de pe un număr din Germania și au cerut bani să facă o coregrafie spectaculoasă. Sunt mai multe detalii, discuția l-a implicat și pe utilul de MM Stoica, cel care a fost entuziasmat de idee. Ce s-a întâmplat, s-a întâmplat pe banii lui Becali și a fost absolut savuros. ______________ MM,jiji,mache,postacii valahieni...UMILINTA,NUMELE TAU E FCSP!
Nu stiu..sincer nu stiu daca am vazut vreodata un meci al nivel profesionist, cu asa diferenta... 5 goluri, 4 bare doua penalti ratate, 18 ocazii de gol ..toate la o singura poarta si asta fara sa fortezi...incredibil ! si sa vezi figuri pe astia violati in seara asta, ce figuri pe ei daca vor bate pe Dinamo !
DOAR DINAMO BUCURESTI pac ! pac ! pac !
ARUNCATI BRICHETA...
Greu de suportat umilinta asta! Dupa atata rautate,aroganta fata de restul echipelor din Liga1 ,Steaua ia o palma.Meritata!Sincer imi pare rau! Dar cineva merita lectia asta!
DIN PARTEA MEA PENTRU CEA MAI FERMECATA STEA DE PE CER SI PAMANT, IAUZI, HAI PE SISTEM TURBO, ASTAZI TIMPU S A OPRIT, NU-I NIMENEA OBOSIT, PAZEA TRAGE ADI POPA SI DISTRUGE EUROPA, ADEVARAT MAAAAAA, TA GA DAM, ATENTIUNE, DIN PARTEA LUI AGUERO 5 MILIOANE PENTRU FAT-FRUMOS SI FAT-BENGOS REGHETALENT
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.