Comentarii (534)
de_pe_tarnave
de_pe_tarnave  •  03 August 2016, 23:03
Postat de bvd_magheru pe 03 August 2016, 23:01

Gigi nu va risca . Cu prima ocazie il va vinde pe 8 - 9 milioane .

Cine sa-l cumpere? Nu vezi ca Anderlecht e aproape eliminata!!

tzusti_reloaded
tzusti_reloaded  •  03 August 2016, 23:03
Postat de foxy pe 03 August 2016, 23:00

:)))...Normal...doar Dinamo...:)))...Romania ,nu?

NORMAL..DUBLU TARGET..WIN WIN..PCT PT ROMANIA SI..DINAMO CAMPIOANA..PAI NU ? :))))))))))0

foxy
foxy  •  03 August 2016, 23:03
Postat de babahuda pe 03 August 2016, 23:00

***

Daca vinde ceva burlaner o sa-mi placa de el!Am nevoie de burlane la garaj!3 metri de jgheab cu aruncator de apa...sau cu burlan de coborare???...se pricepe?e din domeniu?...

lukasoil17
lukasoil17  •  03 August 2016, 23:03

te doare rau asa-i???

a.c.a.b_st
a.c.a.b_st  •  03 August 2016, 23:03
Postat de de_pe_tarnave pe 03 August 2016, 23:00

Tot asa o putem face si in EL. Mai bine s-o facem de la inaltime!! :))

doamne ferește, doamne ferește, doamne ferește ! :)))

bvd_magheru
bvd_magheru  •  03 August 2016, 23:01
Postat de babahuda pe 03 August 2016, 22:58

baaaa da noroc are cu stanciu asta singur a adus calificarea in playoff ..are suturi letale ..sa-l pupe valahu *** ca altfel plangea acum ..daca nu il lasi sa dea la poarta, e poetarda ..dar uite ca cehi nu au stiut cat de bine suteaza stanciu si ia costat calificarea ...3 goluri stanciu si fcb in plyof si 10 mil de euro ..sper sa-i dea si lui o prima substantiala ,dar cat de jegossiCVALIC becali nu vede un leu stanciu,daca nu era stanciu era tristete mare ..a facut bine ciobanulca sa luat dupa muste si nu la vandut ..acum i-a crescut si cota si i-a adus si 10 mil in buget ..in rest fcb-ul echipa d epluton .

Gigi nu va risca . Cu prima ocazie il va vinde pe 8 - 9 milioane .

403762433167696
Adi Adi  •  03 August 2016, 23:00

luptă STEAUA BRAVO să va dau mu,,,,,ie la toti contestatarii lu borâtu si talpan

ando89
ando89  •  03 August 2016, 23:00
Postat de bvd_magheru pe 03 August 2016, 22:49

La nivel de cluburi aia prefera hocheiul . Nu ii intereseaza fotbalul european decit daca ii viziteaza realul . La ei in tribune nu au fost prezenti nici jumate din citi romani au fost prezenti pe NA.

Da, mă uit la sârbi și mă minunez. Război, au pierdut jumătate din teritoriu și peste două treimi din PIB. *** neagră a Europei ani de zile. Fata de acum un an au dat în folosință cam 40 de km de autostradă intre Vranje și granița cu Macedonia deși n-a tăiat nimeni vreo panglică. Au prețurile la jumătate fata de boierii din România. Au sport! Baschet, handbal, polo, volei, tenis, până și fotbaliști de clasă!

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

de_pe_tarnave
de_pe_tarnave  •  03 August 2016, 23:00
Postat de a.c.a.b_st pe 03 August 2016, 22:58

serios, ce să facem acolo ? să-și bată ăia joc de tine ?ciobi oricum nu va investi mult in echipă....deci ar insemna doar profit pentru el....mai bine in EL...decât codaș la oraș.....:)))

Tot asa o putem face si in EL. Mai bine s-o facem de la inaltime!! :))

babahuda
babahuda  •  03 August 2016, 23:00
Postat de foxy pe 03 August 2016, 22:58

Eu as vrea sa-ti vad tie mecla1Sunt curios!Cred ca o sa fiu dezamagit!Sumudica e `parfum` pe langa tine1Na,ca ti-am zis-o ,ca am un feeling ca esti bocciu!

***

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

  • 1
  • •••
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • •••
  • 54
Comentează